.
.
.

علیرضا معزی خبر مثبت بودن تست کرونای روحانی را تکذیب کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

بعد از سخنرانی مفصل روحانی در روز چهارشنبه 6 ژانویه، توئیتی با موضوع مبتلا شدن او به کرونا منتشر شد که در این توئیت که منتسب به رئیس دفتر روحانی بود، از مردم برای شفای عاجل درخواست دعا نموده بود. این توئیت دو روز بعد از انتشار، در 8 ژانویه توسط معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر ریاست جمهوری، تکذیب شد.

علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر ریاست جمهوری ایران در توئیتی، توئیت منتسب به محمود واعظی رئیس دفتر روحانی مبنی بر ابتلای او به کرونا را تکذیب کرد و آن را «فیک نیوز» دانست.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر ریاست جمهوری ایران در حساب کاربری توئیتر خود نوشت:‌ «بازهم #فیک_نیوز؛ دکتر واعظی چنین توئیتی نداشته و #رئیس‌جمهور هم نه‌تنها درگیر تست کرونا و قرنطینه نیست که طبق روال معمول، برنامه‌های خود را دنبال می‌کند و فردا صبح هم در جلسه ستاد ملی شرکت خواهد کرد. عجله برای انحراف افکار عمومی از موارد دیگر، هدف اصلی این بازی‌های ناشیانه است.»

در توئیت منتسب به محمود واعظی آمده که «تست اولیه کووید 19 رئیس‌جمهور حسن روحانی مثبت اعلام‌شده است و منتظر تشخیص تست دوم هستیم و هم اکنون رئیس‌جمهور در قرنطینه به سر می‌برد. از مردم عاجزانه درخواست می‌کنیم دعاگوی رئیس‌جمهور باشند»

بیشترین بازدید موضوعات مهم