علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال ایران کاندید می‌شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

علی کریمی ستاره فوتبال ایران و آسیا با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که در انتخابات فدراسیون فوتبال ایران کاندید می‌شود.

علی کریمی رسما اعلام کرد که در انتخابات فدراسیون فوتبال ایران به عنوان کاندید برای پست «ریاست» شرکت می‌کند. او در پست اینستاگرامی خود نوشت: «می‌خواهم همچنان کنار مردم سرزمینم باشم و برای سربلندی دوباره فوتبال ایران، به عنوان کاندید در پست ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات شرکت کنم».

او در ادامه افزود: «تغییرات اساسی از سوی فیفا و ای اف سی در اساسنامه شکل گرفته و حالا فوتبالی‌ها راحت‌تر می‌توانند وارد عرصه انتخابات شوند و من امیدوارم در روز 10 اسفند فوتبال ایران عزیزمان یک روز پاک و عاری از هر گونه زد و بندهای ناسالم را تجربه کند».

گفتنی است، فدراسیون جهانی فوتبال ایراداتی را به اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران وارد کرده بود که این فدراسیون پس از انجام اصلاحاتی دوباره آن را به فیفا ارسال کرد تا پس از تایید این نهاد بین‌المللی در مجمع فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گیرد.

اما خبرگزاری ایسنا در این باره گزارش داد که فیفا به سه بند مدیریتی در اساسنامه ارائه شده ایراد گرفته است و بار دیگر به فدراسیون فوتبال مهلت داد که نواقص را رفع و مجددا آن را برای فیفا ارسال کند.

فدراسیون جهانی فوتبال در نامه شدید اللحنی به فدراسیون ایران نسبت به تعیین تکلیف سریع‌تر اساسنامه هشدار داده بود که بر این اساس فدراسیون فوتبال ایران با تغییر بندهای اساسی این اساسنامه و حذف حق رای وزیر ورزش در مجمع فدراسیون فوتبال اقدام و اصلاحات را برای اعلام نظر فیفا به فدراسیون جهانی ارسال کرده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم