یک وکیل از احتمال تشدید محرومیت عیسی آل‌‌کثیر خبر داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

وکیل عیسی آل‌کثیر بازیکن پرسپولیس که به مدت 6 ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شده اعلام کرد که احتمال دارد محرومیت این مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به قبل بیشتر شود.

بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از این به علت شادی پس از گل در دیدار با پاختاکور ازبکستان به «نژادپرستی» متهم و از حضور در میادین فوتبال به مدت 6 ماه محروم شده است، ممکن است با تشدید محرومیت مواجه شود.

اگرچه پرسپولیس در کمیته انضباطی، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا و دادگاه عالی ورزش تلاش کرد که آل‌‌کثیر فینال لیگ قهرمانان آسیا را از دست ندهد و شامل محرومیت نشود اما برخی این باشگاه را مورد انتقاد قرار دادند که از یک تیم حقوقی توانا برای دفاع از آل‌کثیر استفاده نکرد.

این بازیکن به علت حکم کمیته انضباطی نمی‌تواند در تمرینات و اردو‌های تیم پرسپولیس شرکت کند، اما او در برنامه ورزشی شبکه سوم سیما اعلام کرد در اردوی پرسپولیس پیش از دیدار با شهرخودرو حاضر شده است.

آرش شکرریز، وکیل حقوقی فوتبال در این باره گفت: «با توجه به اینکه عیسی آل‌کثیر قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا را زیر پا گذاشته و در اردوی پرسپولیس پیش از دیدار با شهرخودرو حضور یافته، احتمال دارد محرومیت او تشدید شود».

بیشترین بازدید موضوعات مهم