ولایتی: زودتر از آنچه فکر می‌کنند انتقام خون فخری‌زاده را می‌گیریم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

علی اکبر ولایتی مشاور رهبر ایران به تازگی دوشنبه 7 دسامبر گفت، زودتر از آنچه که بعضی‌ها فکر می‌کنند، انتقام خون محسن فخری‌زاده را می‌گیریم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، علی اکبر ولایتی گفت: «بدون تردید زودتر ازآن چیزی که بعضی‌ها فکر می‌کنند، انتقام خون این ‌شهید والا مقام را خواهیم گرفت و نمی‌گذاریم دشمنان جمهوری اسلامی ایران راحت و آسوده باشند و به جنایاتشان ادامه دهند.»

قبل از این 5 دسامبر هفته‌نامه حزب‌الله، وابسته به دفتر رهبر ایران، با تاکید بر «عقلانیت در نظام فکری اسلام» نوشت که انتقام قتل محسن فخری‌زاده که از او به عنوان «پدر هسته‌ای ایران» یاد می‌شود، صرفا «نظامی» نیست.

این نشریه با اشاره به سخنان علی خامنه‌ای که رعایت «عقلانیت در نظام فکری اسلام» را لازم دانسته بود نوشت: «اقدام متقابل منافع اسرائیل و آمریکا در منطقه در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، علمی و حقوق بین‌الملل را با چالش‌های متعدد مواجه خواهد کرد».

این نشریه، قانون تصویب ‌شده در مجلس ایران که بر اساس آن این کشور «افزایش غنی‌سازی و توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی» را در دستور کار قرار داد را به عنوان یکی از اقداماتی برشمرد که در راستای پاسخ عقلانی به ترور فخری‌زاده انجام شده است.

محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ایران روز جمعه 27 نوامبر طی یک انفجار و تیراندازی در بلوار شهر آبسرد دماوند کشته شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید