.
.
.

معاون سابق رئیس‌جمهوری ایران به دو سال و شش ماه حبس محکوم شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

معاون سابق امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری ایران با اتهام «ارائه اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی شده با پوشش مسئولین نظام و با هدف برهم زدن امنیت کشور» و شش ماه حبس تعزیری به علت «فعالیت تبلیغی علیه نظام» مجرم شناخته شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس، شنبه 5 دسامبر 2020 در پایان رسیدگی به اتهامات شهیندخت مولاوردی معاون سابق امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران وی مجرم شناخته شد.

بر اساس این محکومیت، او به دو سال حبس تعزیری بابت «در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی شده با پوشش مسئولین نظام و با هدف برهم زدن امنیت کشور» و شش ماه حبس تعزیری به علت «فعالیت تبلیغی علیه نظام» مجرم شناخته شده و محکوم شد.

مولاوردی، پیش‌ از این نیز در دادگاه کیفری 2 تهران به اتهام «تشویق به فساد و فحشا و ترغیب افراد به انحرافات جنسی مستوجب تعزیر» مجرم شناخته شده و محکومیت او صادر شده بود.

گفتنی است، مولاوردی چند ماه پیش، در کانال تلگرامی خود پستی منتشر کرد که جنجال زیادی در پی داشت. او به مناسبت 15 مه روز جهانی خانواده تصویری حاوی انواع خانواده از جمله خانواده‌هایی که والدین همجنس دارند را منتشر کرد و در توضیح آن نوشت که «ساختار خانواده در دهه‌های گذشته تغییر کرده اما سازمان ملل همچنان خانواده را واحد اصلی جامعه می‌دادند».

با اینکه او این پست را حذف و توضیح داد که در «عالم خواب و بیداری» این پست را منتشر کرده و به محتوای آن توجه نکرده بود اما از سوی اصولگرایان به «سقوط اخلاقی» متهم شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم