.
.
.

ایران؛ انفجار تانکر بنزین یک کشته بر جای گذاشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فرماندار سروآباد اعلام کرد که انفجار تانکر حامل سوخت بنزین در مسیر سنندج-سروآباد باعث مسدود شدن یک ساعته مسیر و جان باختن راننده آن شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، یوسف باشی، شنبه 14 نوامبر 2020 از برخورد تانکر حامل سوخت بنزین که از سنندج به مریوان در حال حرکت بود در کیلومتر 15 حد فاصل گردنه نیاباد با دو خودروی سواری رانا و پژو 405 خبر داد.

به گفته او در این حادثه تانکر سوخت دچار آتش‌سوزی شد و راننده به علت سوختگی جان خود را از دست داد و سرنشینان خودروهای سواری نیز مصدوم و توسط نیروهای اورژانس و هلال احمر به بیمارستان منتقل شدند.
فرماندار سروآباد در ادامه اعلام کرد که این حادثه باعث مسدود شدن یک ساعته مسیر ارتباطی سنندج-سروآباد-مریوان شد و علت این تصادف در دست بررسی است.

به گفته او مصدومان این حادثه دچار جراحت کمی شده‌اند.

جاده ارتباطی سنندج به سروآباد، یکی از مسیرهای پرتردد و حادثه‌خیز استان کردستان است که حوادث رانندگی با تلفات جانی و مالی زیادی در آن اتفاق می‌افتد.

دو روز پیش، رئیس پلیس راه کردستان نسبت به مه‌گرفتگی در برخی محورهای استان کردستان که موجب کاهش دید رانندگان شده هشدار داد.

عیسی گوهری همچنین تاکید کرد که تخطی از سرعت مطمئنه ریسک تصادف را به شدت افزایش می‌دهد و بر آمار تلفات جاده‌ای در فصول بارندگی می‌افزاید.