اینستاگرام حساب کاربری خامنه‌ای به زبان فرانسوی را مسدود کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

اینستاگرام، حساب کاربری خامنه‌ای به زبان فرانسوی را پس از آنکه رهبر ایران از جوانان فرانسه خواسته بود تا از رئیس‌جمهوری خود بپرسند چرا از اهانت به پیامبر اسلام حمایت می‌کند را مسدود کرد.

حساب‌های کاربری رهبر ایران تاکنون بارها در شبکه‌های اجتماعی مسدود شده است. امروز نیز اینستاگرام حساب کار بری علی خامنه‌ای را مسدود کرد.

او چهارشنبه شب، در پیامی که با استفاده از شبکه‌های اجتماعی آن را منتشر کرد در حالی که برخی از این پیام‌رسان‌ها از جمله توئیتر و فیس‌بوک در ایران مسدود هستند، از جوانان فرانسه خواست از رئیس‌جمهوری خود بپرسند که چرا از اهانت به پیامبر اسلام حمایت می‌کند، بدون اینکه اشاره‌ای به حمله جنایتکارانه مسلمان چچنی‌الاصل بکند که یک معلم را به علت نشان دادن کاریکاتوری از پیامبر اسلام، در خیابان سر برید.

پیش از این، در 31 مارس نیز توئیتر تمامی حساب‌های مربوط به سایت Khamenei.ir در زبان‌های مختلف را مسدود کرد و پس از گذشت دقایقی، برخی از این حساب‌ها رفع تعلیق شدند.

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس، حساب‌های عربی، فرانسه، اردو و حساب مربوط به انتشار ویدیوهای Khamenei.ir به آدرسهای اکانتهای @ar_khamenei @Khamenei_fra @ur_khamenei و @khamenei_video همچنان در تعلیق قرار گرفتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید