سقوطی که ادامه دارد؛ معاملات بورس تهران با 37 هزار واحد افت صورت گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه 26 اکتبر با افت 37 هزار و 470 واحدی به یک میلیون و 336 هزار و 586 واحد رسید.

همچنین شاخص کل وزن نیز 4780 واحد افت کرد و به 384 هزار و 341 واحد رسید.

Advertisement

در مرداد ماه امسال شاخص کلی این بازار به بالای دو میلیون واحد رسیده بوده که با حدود 700 هزار واحد افت طی این مدت، امروز در کانال یک میلیون و 300 هزار واحدی قرار گرفته است.

در همین حال، خبرگزاری تسنیم، نوشت: «امروز نیز مانند روزهای گذشته شاخص بورس همچنان در مسیر نزولی قرار داشت نمایندگان مجلس نیز امروز میزبان برخی مسئولان سازمان بورس بودند و گزارش هایی از وضعیت بورس ارائه شد که واکنش هایی را هم از سوی برخی نمایندگان مجلس درپی داشت، ولی هنوز جزییات تصمیمات اتخاذ شده مشخص نشده است. جلسه امروز در مجلس با تجمع تعدادای از سهامداران‌ هم همراه شده بود.»

تسنیم نوشت: «یکی از نکاتی که در این بین به چشم آمد جلسات طولانی کارشناسی اعضای شورای عالی بورس برای حل و فصل چالش اخیر بود. این درحالی است که ظاهراً این جلسات به بهانه ای برای عدم پاسخگویی تبدیل شده است.»

خبرگزاری تسنیم در ادامه نوشته است: «وزارت اقتصاد هم ماه هاست جلسه برای پاسخگویی در خصوص چالش‌های عمده از جمله سقوط بورس ترتیب نداده است. دسترسی به نمایندگان مجلس نیز به دلیل حضور در جلسات متعدد همچنان با دشواری هرچه تمام تر صورت می گیرد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم