.
.
.

وزارت بهداشت ایران خطاب به نماینده همدان: ادعای درمان کرونا فاقد مستندات علمی است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کیانوش جهانپور رئيس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت ایران دوشنبه 19 اکتبر گفت، اغلب ادعاهای مربوط به دستیابی به درمان کرونا «فاقد مستندات علمی است».

به گزارش خبرگزاری ایسنا، کیانوش جهان‌پور در واکنش به سخنان نماینده همدان مبنی بر کشف داروی کرونا تاکید کرد که مسیر تایید یک دارو مشخص است و وزارت بهداشت «هیچ مسیر میانه و سفارشی برای تائید اثربخشی یک داروی ادعایی یا روش درمانی نمی‌شناسد».

قبل از این، احمد حسین فلاحی، نماینده همدان در مجلس نمایندگان ایران مدعی شده بود که برخی استان‌ها دارویی ساخته‌اند که به گفته او «هشت ماه پیش برای درمان قطعی کرونا معرفی شده، اما به آن توجه نشده است».

فلاحی که نمونه‌ای از این دارو را با خود به مجلس شورای اسلامی آورده بود، توضیحی درباره جزییات این دارو نداد اما اکنون وزارت بهداشت ایران اعلام کرد که ادعای درمان کرونا فاقد مستندات علمی است.

آمار شوک‌برانگیز کووید 19 در ایران؛ فوتی‌های روزانه به 337 نفر رسید

آمار روزانه فوتی‌های کووید 19 در ایران با 337 قربانی، شوک‌برانگیز شد، بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت ایران با افزوده شدن آمار جان‌باختگان، مجموع فوتی‌های این بیماری به 30712 نفر رسید.

سیما سادات لاری از شناسایی 4251 بیمار جدید کووید 19 از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی خبر داد و مجموع مبتلایان این بیماری را 534631 نفر عنوان کرد.

به گفته او با جان باختن 337 بیمار مبتلا به کووید 19 طی 24 ساعت گذشته، مجموع جان‌باختگان این بیماری به 30712 نفر رسید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم