رمضان‌زاده:در مملکتی که رئیس‌جمهور تهدید به اعدام می‌شود انتظاری جز سقوط بورس دارید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

عبدالله رمضان زاده، فعال سیاسی اصلاح طلب در ایران با کنایه به ریزش بورس در این کشور در توئیتی نوشت، در مملکتی که رئیس جمهوری تهدید به اعدام می‌شود انتظاری جز سقوط بورس دارید؟

او در واکنش به توییت مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی این کشور که حسن روحانی را تهدید به اعدام کرد، در توییتی نوشت: «در مملکتی که رئیس جمهوری تهدید به اعدام می شود انتظاری جز سقوط بورس دارید؟»

Advertisement

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران پس از اظهارنظر حسن روحانی درباره ضرورت انجام صلح و یادآوری صلح امام دوم شیعیان، رئیس‌جمهوری ایران را تهدید به اعدام کرد.

مجتبی ذوالنوری در واکنش به اظهارات روحانی که تلویحا خواستار مذاکره با آمریکا شده بود، در حساب توییتری خود نوشت: «جناب روحانی اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن بامعاویه راخواست اکثر مردم از امام ذکر می‌کنید! امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما راضی نمیشوند؛ با منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود». اشاره این نماینده مجلس ایران به اظهارات حسن روحانی بود که روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت آنها را مطرح کرده بود.

رئیس‌جمهوری ایران در این جلسه گفته بود: «امام مجتبی به ما می‌آموزد که مرد جنگ باشیم به روز جنگ، و مرد صلح باشیم به روز صلح. اگر در روز صلح، جنگیدیم و در روز جنگ، صلح کردیم، هر دو خطا و اشتباه است. به‌موقع باید بایستیم و بجنگیم و به‌موقع باید صلح کنیم».

در همین حال، کنایه رمضان‌زاده در مورد بورس در حالی است که امروز (دوشنبه 19 اکتبر) شاخص بورس ایران 24 هزار و 546 واحد سقوط کرد و به یک میلیون و 489 هزار و 726 واحد رسید.

شاخص کل بورس نیز با افت 1711 واحدی به 404 هزار و 726 واحد رسید.

با اعلام بازگشت تحریم‌های بین‌المللی در 20 سپتامبر، شاخص کل بورس ایران بیش از 45هزار واحد سقوط کرد. این به معنای کاهشی نزدیک به سه درصد به نسبت روز گذشته بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم