.
.
.

پاسخ دستیار قالیباف به توییت معاون روحانی در مورد دیدار با بیماران کرونایی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دستیار محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ایران به توئیت معاون ارتباطات حسن روحانی ریاست جمهوری این کشور پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمدسعید احدیان دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس ایران در صفحه توییترش در پاسخ به توئیت معاون ارتباطات ریاست جمهوری این کشور، با انتتشار فیلمی با این مضمون که «فساد وقتی رسوخ می‌کند که رابطه مستقیم میان مردم و مسئولان قطع شود. حجاب بین مردم و مسئولان حرام مطلق است! اگر از جان خودت می‌ترسی نباید زمام‌دار شوی!» نوشت: «آقای معزی سخنان شهید بهشتی را برای رئیس جمهور پخش کنید، شاید فرجی شد. برگردید به آن دوران که رئیس جمهور در خط مقدم جبهه بود.»

علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر روحانی در واکنش به حضور قالیباف در بخش کرونای یکی از بیمارستان‌های تهران در حساب کاربری خود در توئیتر نوشته بود: «‏ستاد ملی ‎کرونا، توصیه‌ها و پروتکل‌های روشنی برای مقامات ارشد نظام تدوین و ابلاغ کرده است؛ پروتکل‌هایی که هم مانع از ایجاد اختلال در اداره‌ امور کشور در شرایط ‎بحران می‌شود و هم از عادی‌سازی تجمعات و انتقال پیام غلط به جامعه جلوگیری می‌کند.»

او در ادامه نوشت: «توصیه‌هایی که حتی مقام معظم رهبری هم خود را ملزم به رعایت آنها می‌دانند و سبب تغییرات گسترده در برنامه‌های ایشان شده است. هیچ مصلحتی حتی برگزاری آیین‌های مذهبی هم سبب نشد که مقام رهبری، توصیه‌ها را نقض کنند. ‏اصرار دیگر مقامات بر نادیده گرفتن پروتکل‌ها و تاکید بر ایجاد تمایز، چه انگیزه‌ای می‌تواند داشته باشد؟»

او افزود: «حضور در بخش بیماران بدحال و به همراه بردن خبرنگار و دوربین نه ایستادن در کنار مردم که بی‌اهمیت کردن سلامت مردم است.»

شامگاه دوشنبه (5 اکتبر) برخی رسانه‌های ایران اعلام کردند که جلسه سران قوا قرار بود ظهر سه‌شنبه به میزبانی محمدباقر قالیباف برگزار شود به درخواست حسن روحانی و به دلیل حضور رئیس مجلس در بین بیماران کرونایی طی روزهای گذشته لغو شده است.

رئیس مجلس ایران ظهر دوشنبه بازدید سرزده‌ای از بخش‌های مختلف بیمارستان امام خمینی انجام داد و در بخش ICU کرونایی این بیمارستان حضور یافت و با بیماران گفت‌وگو کرد.