.
.
.

اعلام «نیمه تعطیلی» یک هفته‌ای در تهران در پی وخامت وضعیت کرونایی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

با بحرانی‌تر شدن وضعیت بهداشتی پایتخت و افزایش شمار قربانیان و تعداد مراجعات بیمارستانی سرانجام و پس از فراز و نشیب‌های طولانی، مسئولان با «نیمه تعطیلی» یک هفته ای تهران موافقت کردند.

تداوم وضعیت قرمز در چندین استان موجب شد تا در نهایت استاندار تهران روز شنبه 4 اکتبر با در خواست فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا برای اعمال محدودیت و تعطیلی یک هفته‌ای در سطح استان تهران موافقت کند.

به گزارش پایگاه خبری انتخاب به نقل از معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران محدودیت برخی مراکز به مدت یک هفته از تاریخ 12 لغایت 18 مهر ماه از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تمدید شده است.

بنا بر ابلاغیه استانداری دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبان سراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی در این یک هفته تعطیل خواهند بود.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت ایران در طول 24 ساعت گذشته 179 بیمار دیگر مبتلا به کرونا جان باخته اند و بیش از 3500 نفر دیگر هم مبتلا شده اند. بدین ترتیب بر مبنای آمار رسمی در مجموع 26 هزار و 746 نفر در ایران قربانی کووید 19 شده اند.

پیشتر حسن روحانی، رییس جمهوری ایران از لغو مراسم اربعین ولو بصورت نمادین خبر داده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم