هشدار علی مطهری به وزارت اطلاعات در پی سرقت از دفتر یک محقق دینی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

علی مطهری با اشاره به سرقت از دفتر سروش محلاتی محقق دینی در قم از وزارت اطلاعات خواست تا در قبال این موضوع پاسخگو باشد و به نمایندگان و حوزه هشدار داد که بی‌تفاوت از کنار این موضوع رد نشوند.

بر اساس گزارش خبرآنلاین، دوشنبه 28 سپتامبر 2020 علی مطهری نماینده پیشین مجلس ایران در واکنش به سرقت از دفتر محمد سروش محلاتی در یادداشتی نوشت: «ورود شبانه افرادی به دفتر ایشان و سرقت لپ‌تاپ و هارد کامپیوترشان که حاوی مجموعه درس‌های فقه و اصول و سخنرانی‌های ایشان بوده، حادثه کوچکی نیست و نباید از کنار آن به سادگی گذشت».

او خواستار پاسخگویی وزیر اطلاعات ایران شد و مسئولیت پیگیری این موضوع را به عهده او دانست.

مطهری این پرسش را مطرح کرد که «مجلس انقلابی» با «نقض فصل سوم قانون اساسی درباره حقوق ملت»، چه برخوردی می‌کند و اینکه نمایندگانی این موضوع را با «سوال و حتی استیضاح» دنبال می‌کنند؟

او از علما و فضلا نیز خواست که از کنار این حادثه نگذرند و سکوت نکنند.

وب‌سایت وقایع، روز شنبه گزارش داد که سروش محلاتی در پیامی اعلام کرده به دفتر وی در خیابان صفائیه قم حمله شده و با باز کردن قفل‌ها اثاث دفتر و حتی یخچال را بهم ریخته‌اند! در این اتفاق، تنها هارد و لپ‌تابی که در آن کلاس‌های درس فقه و اصول و سخنرانی‌های وی ذخیره بوده را به سرقت برده و با باقی وسایل کاری نداشته ‌اند.

او موضوع را به پلیس اطلاع داده اما هنوز هویت سارقان و ماهیت اتفاق مشخص نشده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید