تشکیل تیم‌های ضربت در محلات تهران توسط سپاه پاسداران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران اعلام کرد که تیم‌های ضربت با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی پایگاه‌های بسیج تشکیل شده تا به گفته او با «اراذل و اوباش و سایر مخلین امنیت مردم در محلات تهران» مقابله کنند.

محمد یزدی فرمانده سپاه تهران، درباره طرح امنیت محله محور سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ به خبرگزاری برنا گفت: «با استفاده از ظرفیت بسیج، در محلات مختلف شهر تهران پایگاه‌هایی تاسیس شده که با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی این پایگاه‌ها در تلاش هستیم تا امنیت محلات پایتخت و شهروندان را برقرار کنیم».

به گفته او هدف از این طرح مقابله با اراذل و اوباش و تامین امنیت مردم در سطح شهر است.

یزدی ادعا کرد که در محلات مختلف تهران تیم‌های ضربت تشکیل شده تا مقابل اراذل و اوباش و سایر مخلین امنیت مردم مقابله کنند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران مدعی شد که این تیم‌ها علاوه بر وظایف ذکر شده با جرائمی همچون «سرقت و کیف قاپی» نیز مقابله جدی می‌کنند.

گفتنی است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از این، از راه‎‌اندازی گشت‌های ضربت در محلات نیز خبر داده بود.

راه‌اندازی ایست‌های بازرسی، حضور امنیتی و حفاظتی در محلات مختلف از جمله دیگر فعالیت‌های این سازمان نظامی است. این در حالی است که بر اساس قوانین ایران، مقابله با جرایم محلات بر عهده نیروی انتظامی است اما سپاه پاسداران با راه‌اندازی طرح‌هایی در آن وارد می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید