مهدی کروبی هر گونه توصیه خود در مورد مشارکت در انتخابات 1400 را تکذیب کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کانال تلگرام «حزب اعتماد ملی» یادداشت کوتاهی از مهدی کروبی، دبیرکل در حصر خود منتشر کرده که او در آن اظهارنظر در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده در ایران را تکذیب کرده است.

اسماعیل دوستی، عضو حزب اعتماد ملی و از نزدیکان مهدی کروبی روز چهارشنبه 2 سپتامبر به وبسایت «تابناک» گفته بود مهدی کروبی در دیدار با او و تعدادی دیگر از دوستانش، «تأکید مؤکد داشتند که انتخابات 1400 پرشور برگزار شود.»

دیدار مورد اشاره اسماعیل دوستی آن‌طور که «تابناک» نوشته، در منزل قدرت‌الله علیخانی، نماینده اسبق مردم قزوین در مجلس انجام شده و در جریان آن مهدی کروبی با برخی از اعضای مجمع روحانیون مبارز و همچنین دوستان نزدیک خود در حزب اعتماد ملی دیدار و گفت‌وگو کرده است.

یک روز پس از انتشار اظهارات اسماعیل دوستی در تابناک و برخی رسانه‌های داخل و خارج ایران، مهدی کروبی در یادداشتی ادعاهای اسماعیل دوستی از قول او را تکذیب کرد.

کروبی در این یادداشت که در کانال تلگرام حزب اعتماد ملی منتشر شده نوشته است: «بدین وسیله به اطلاع عموم می‌رسانم، مادام که در حصر هستم و امکان صحبت مستقیم با عموم را ندارم، مواضع سیاسی اینجانب به صورت مکتوب در بیانیه‌ها و نامه‌های سرگشاده‌ام منتشر، و یا به صورت شفاهی از طریق خانواده اعلام می‌گردد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید