ایران؛ درگیری فیزیکی شدید میان بازیکنان استقلال با هواداران در فرودگاه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در پی فحاشی عده‌ای از هواداران و لیدرهای تیم استقلال ایران به کاروان این تیم در مقابل فرودگاه، جمعه 4 سپتامبر درگیری شدید میان طرفین شکل گرفت.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، پس از شکست تیم استقلال در دیدار نهایی جام حذفی فوتبال ایران، کاروان این تیم بامداد امروز (جمعه 4 سپتامبر) به تهران رسید که هنگام خروج کاروان این تیم از سالن فرودگاه، عده‌ای از هواداران و لیدرهای ناراضی اقدام به فحاشی و توهین علیه بازیکنانٰ، مربیان و خانواده‌ها آن‌ها کردند.

براساس این گزارش، در نتیجه فحاشی به استقلالی‌ها، درگیری شدیدی بین طرفین این ماجرا شکل گرفت که در نتیجه بازیکنان استقلال و عوامل این تیم با افراد فحاش و معترض درگیر شدند و نزاع دسته جمعی بین طرفین شکل گرفت.

در گزارش ایسنا آمده، بعد از گذشت دقایقی از این درگیری شدید، نیروی انتظامی خودش را به صحنه رساند و تا حد زیادی به ماجرا خاتمه داد اما باز هم به صورت جسته و گریخته طرفین در حال درگیری و کتک زدن همدیگر بودند.

قابل ذکر است که تیم تراکتورسازی در دیدار فینال مقابل استقلال تهران در چارچوب رقابت‌های جام حذفی ایران، به میدان رفت و موفق شد با کسب نتیجه 2-3 قهرمان شد.

تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در رقابت‌های فینال جام حذفی ایران، پنج‌شنبه 3 سپتامبر 2020 در ورزشگاه امام رضا مشهد در بازی فینال به دیدار هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه 2-3 به سود تراکتورسازی به پایان رسید و این تیم قهرمان جام حذفی ایران شد.

این دومین بار است که تیم تراکتورسازی تبریز قهرمان جام حذفی ایران می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size