عکسی در کانادا منتسب به داماد وزیر پیشین صمت ایران از متهمان فساد 6.6میلیارد یورویی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

باشگاه «خبرنگاران جوان» عکسی را منتشر کرد و گزارش داد که متعلق به علی اشرف ریاحی داماد وزیر پیشین صنعت و از متهمان پرونده فساد 6.6 میلیارد یورویی پتروشیمی است.

علی اشرف ریاحی داماد محمدرضا نعمت‌زاده وزیر پیشین صمت (همسر زینب نعمت‌زاده) و یکی از متهمان پرونده فساد 6.6 میلیارد یورویی پتروشیمی است که در تاریخ 21 ژوئیه 2020 فرار او از ایران رسانه‌ای شد.

باشگاه خبرنگاران جوان امروز دوشنبه 24 اوت، تصویری از دو فرد در خیابانی در کانادا که ماسک به چهره دارند منتشر کرد و گزارش داد که یکی از آنها علی اشرف ریاحی، داماد فراری وزیر پیشین صنعت در کانادا است.

اشرف ریاحی که بعد از شرکت در 9 جلسه از دادگاه پتروشیمی از ایران گریخت، به نظر می‌آید تحت تعقیب ماموران ایران است و بر اساس این گزارش، کارهای مربوط به استرداد وی در حال انجام است.

این متهم به علت دست داشتن در پرونده 6.6 میلیارد یورویی پتروشیمی ممنوع‌الخروج بوده و نمی‌توانسته از ایران خارج شود، قاضی مسعودی‌مقام پیش از این اعلام کرد که اشرف ریاحی با پاسپورتی به نام دیگری از ایران فرار کرده است و پیش از فرار علیه وزیر پیشین صمت که پدرزنش است، مستنداتی ارائه کرده است.

اشرف ریاحی متهم به «معاونت در اخلال کلان در نظام اقتصادی و تحصیل مال از طریق نامشروع» است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید