.
.
.

ترند شدن نام «کیوان امام»؛ «متجاوز» متهم به تباه کردن زندگی دخترانی در ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به گزارش منابع رسانه‌ای ایران «کیوان امام»، که از او به عنوان «متجاوزی» یاد شده که متهم است «زندگی بسیاری از دختران جوان را پس از خوراندن یک نوشیدنی مسموم و تجاوز به آنها» تباه کرده است، در توئیتر ترند شده و مورد توجه قرار گرفته است.

بر اساس گزارش، شنبه 22 اوت 2020 خبرگزاری رکنا، «دخترانی که ناگهان در تور یک متجاوز حرفه‌ای افتاده‌اند و زندگی و آینده‌شان پس از خوردن یک نوشیدنی مسموم» برای همیشه تباه شده است.

ده‌ها و صدها روایت تجاوز فردی که «کیوان امام» نامیده شده در توئیتر منتشر شده است.

هشتگی که با نام او ساخته شده تا عصر روز جمعه 5500 بار توئیت شده است.

یک فردی توییت کرده است: «یکی از دانشجویان قدیمی دانشگاه تهران با پرسه‌زنی و چشم‌چرانی در فضای داخلی دانشگاه می‌چرخد و با چرب‌زبانی دانشجویان دختر جوان را به خانه خود دعوت می‌کند. مقاومت بی‌فایده است و پسر ریزاندام سرانجام به خواسته خود می‌رسد. رفتن به خانه همان و باز شدن در کمد پر از نوشیدنی‌های الکلی همان. بعد نوبت به نوشیدن می‌رسد و دختر از همه جا بی‌خبر وقتی به هوش می‌آید، می‌بیند کار از کار گذشته و برهنه روی تخت افتاده است...»

این چکیده روایت‌های منتشر شده در تویتر توسط کسانی که مدعی هستند «قربانیان کاف الف» می‌باشند. هر چند برخی دیگر می‌گیوند «در سفر تفریحی یا علمی به برخی شهرها و جزیره‌ها در دام کاف الف افتاده و قربانی تجاوز شده‌اند». برخی دیگر مدعی هستند «توانسته‌اند از دام او بگریزند که این را شاید مدیون جثه کوچک متجاوز سریالی و آمادگی بدنی خود بوده باشند».

بر اساس آنچه کاربران در توییت‌های بی‌شمار خود مدعی شده‌اند در صورت صحت آنها، چهره‌ای که «کاف الف» در تمام این سال‌ها از خود ساخته هم در پیش بردن نقشه‌هایش بی‌تاثیر نبوده است. از جمله «راه انداختن و مدیریت کردن یک کتابفروشی در راسته خیابان انقلاب و اطراف، پرسه زدن با چهره هنری در تمام مسیرهای منتهی به دانشگاه تهران، عکس انداختن با برخی مسئولان شهری و دعوت کردن آنها به کتابفروشی و برخی شگردهای دیگر که خلافکاران سریالی آنها را بسیار خوب بلدند و برای شکار طعمه استفاده می‌کنند».

وقتی آمار ترند #کیوان_امام در چند دقیقه افزایش یافته و به 5900 رسیده، ظاهرا برخی مسئولان دانشگاه تهران در حال پیگیری ماجرا هستند و قول داده‌اند از قربانیان احتمالی حمایت کنند. مدیر یکی از گروه‌های پردیس هنرهای زیبا شماره تماس خود را در دسترس شاکیان این پرونده قرار داده و از آنها خواسته حتی بدون ذکر نام تماس بگیرند و داستان خود را بازگو کنند تا دانشگاه بتواند در محاکم قضایی پیگیر پرونده باشد.

هر چند صفحه این فرد در اینستاگرام قفل است و نمی‌توان محتوای آن را دید اما در کمتر از 24 ساعت پس از آغاز افشاگری‌ها، صدها نفر از دنبال‌کنندگان و دنبال‌شوندگان او را از فهرست خود حذف کرده‌اند. کسی که تا روز پنجشنبه بیش از 2000 دنبال‌کننده در اینستاگرام داشت، عصر پنجشنبه آمارش به 1570 فالوئر رسید و همچنان در حال سقوط است.

در هر صورت آنچه تاکنون مطرح شده ادعا و اتهام است و مسلما «هر متهمی بیگناه است مگر عکس آن ثابت شود»، بر این اساس باید منتظر ماند و دید دستگاه قضایی ایران چگونه با این مسئله برخورد می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم