ایران بازیکنی که به اعتقادات اهل سنت توهین کرده بود را بخشید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سایت فدراسیون فوتبال ایران شایان مصلح بازیکنی که در حوزه مداحی نیز فعالیت می‌کند و پیش از این، طی یکی از مجالس عزاداری به خلفای اهل سنت توهین کرده بود و به تازگی نیز در توئیتر به خلیفه دوم توهین کرده را بخشید.

در حالی که ویدیوهایی از توهین شایان مصلح بازیکن تیم سپاهان اصفهان پیش از این در فضای مجازی منتشر شده که میکروفن به دست گرفته و به عنوان مداح در مجلس عزاداری به خلفای اهل سنت توهین می‌کند و همچنین اکانتی به نام او که به تازگی بار دیگر توهین به خلیفه دوم اهل سنت را تکرار کرده، سایت فدراسیون فوتبال ایران این بازیکن را بخشید.

بر اساس گزارش خبرگزاری برنا، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ایران، یکشنبه 2 اوت 2020 پیرو صدور دستور موقت مورخ 9/5/1399 مبنی بر معلق شدن فعالیت ورزشی شایان مصلح در مورخ 11/5/1399، جلسه کمیته اخلاق با موضوع بررسی تخلف نامبرده برگزار شد و ضمن بررسی اسناد و مدارک موجود در پرونده و تحقیق جامع از وی و مطابق اظهارات، نامبرده هیچ گونه صفحه شخصی رسمی در توئیتر نداشته و همچنین باشگاه مذکور طی لایحه‌ای اظهارات وی را تایید نموده و بازیکن مذکور تصاویر منتسب به خود را در شبکه توئیتر به شدت تکذیب کرد.

در ادامه بیانیه فدراسیون فوتبال ایران آمده است: «کمیته اخلاق با توجه به تحقیقات به عمل آمده و جوابیه استعلام از مراجع مربوطه و محتویات پرونده، تخلف منتسب به نامبرده را محرز ندانسته است».

بر اساس این گزارش، شایان مصلح نیز فعالیتش را در توئیتر تکذیب کرد در حالیکه به نظر می‌آید این انکار تنها به علت ترس از محرومیت از فوتبال باشد و برخی گمانه‌زنی‌ها درباره لابی این بازیکن با فدراسیون فوتبال مطرح شده که توانسته تنها با منتشر کردن یک استوری در اینستاگرام مبنی بر اینکه در توئیتر هیچ صفحه و فعالیتی ندارد، علیرغم ویدیوهایی که سال‌های گذشته از او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و در آن به طور واضح به خلفای اهل سنت توهین می‌کند، بخشیده شود.

این بازیکن پیش از این با همین اکانت توئیتر که حالا آن را انکار می‌کند، مطالبی را منتشر کرده و با برخی از مسئولان تبادل نظر کرده است، حتی رسانه‌های رسمی نیز به این این اکانت استناد کرده و مطالبی که در آن منتشر می‌شد را به این بازیکن منتسب کرده بودند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size