امام ‌جمعه موقت یزد در اثر ابتلا به کرونا جان باخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سخنگوی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اعلام کرد که امام جمعه موقت این شهر بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت.

با اوج‌گیری موج دوم کرونا در ایران، برخی از مقامات این کشور نیز به این بیماری مبتلا شدند، روز گذشته علی ربیعی سخنگوی دولت در اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد. امروز نیز امام جمعه موقت یزد در اثر این بیماری فوت شد. ابراهیم سلمانی، سه‌شنبه 28 ژوئیه 2020 در این باره به ‌خبرگزاری تسنیم گفت: «عصر امروز آیت‌الله آیت‌اللهی با وجود تلاش فراوان کادر درمان در احیای علائم حیاتی ایشان، فوت کردند».

بر اساس این گزارش، جواد آیت‌اللهی امام جمعه موقت یزد از چند روز قبل و به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان شهید صدوقی یزد بستری بود که امروز در اثر این عارضه جان خود را از دست داد.

پیش از این، یکی از نمایندگان مجلس ایران نیز در موج دوم کرونا جان باخته بود. بر اساس گزارش خبرگزاری ایلنا، دوشنبه 13 ژوئیه 2020، محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیات رئیسه مجلس ایران، با تایید خبر فوت عیسی جعفری نماینده مجلس در اثر ابتلا به کرونا، گفت: «متاسفانه با اخباری که به دست آوردیم نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی بر اثر بیماری کرونا دار فانی را وداع گفتند».

به گفته او، جعفری مدتی در قرنطینه بود که در اثر این بیماری درگذشت.

همچنین نماینده مشهد در مجلس ایران نیز اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده و خود را در منزل قرنطینه کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری برنا، 20 ژوئیه 2020 محمدحسین حسین‌زاده بحرینی در توئیتر خود نوشت: «تست کرونا بنده مثبت شد. الان شکرخدا حالم خوب است و در منزل امور مربوط به مجلس مثل صدور کارت خرید الکترونیک، طرح مالیات از خانه‌های خالی و سایر موارد که در دستور کار مجلس قرار دارد را پیگیری می‌کنم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید