سخنگوی دولت ایران به کووید 19 مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تست کرونای علی ربیعی سخنگوی دولت ایران مثبت شد و او در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری تسنیم، دوشنبه 27 ژوئیه 2020، تست کووید 19 علی ربیعی سخنگوی دولت ایران مثبت شد و بر همین اساس جلسه هفتگی او، به عنوان دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس‌جمهوری و سخنگوی دولت که سه‌شنبه‌های هر هفته برگزار می‌شد، فردا برگزار نمی‌شود.

دفتر سخنگوی دولت در همین رابطه اعلام کرد:‌ «با توجه به بروز برخی علائم و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دکتر ربیعی از اواخر هفته گذشته در منزل در حال استراحت بوده و با توجه به اینکه تست اولیه کرونای ایشان مثبت شده و به منظور بررسی‌های بیشتر و بنا به تاکید پزشکان در بیمارستان بستری شده‌اند».

پیش از این در 25 فوریه 2020 نیز خبر ابتلای سخنگوی دولت ایران به کرونا، در برخی رسانه‌ها منتشر و بلافاصله تکذیب شد.

بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت مثبت بودن تست کرونا علی ربیعی را تکذیب کرده و گفته بود: «نتیجه تست ربیعی فردا یا پس فردا مشخص می‌شود».
پس از آن نیز دفتر سخنگوی دولت از منفی بودن تست کرونای سخنگوی دولت خبر داد.

با اوج گرفتن موج دوم کرونا در ایران، برخی از مسئولان هم به این بیماری مبتلا شدند و حتی یک نماینده مجلس جان باخت.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایلنا، دوشنبه 13 ژوئیه 2020، محمدحسین فرهنگی، با تایید خبر فوت عیسی جعفری نماینده مجلس ایران در اثر ابتلا به کرونا، گفت: «متاسفانه با اخباری که به دست آوردیم نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی بر اثر بیماری کرونا دار فانی را وداع گفتند».

به گفته او، جعفری مدتی در قرنطینه بود که در اثر این بیماری درگذشت.

همچنین نماینده مشهد در مجلس ایران نیز اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده و خود را در منزل قرنطینه کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری برنا، 20 ژوئیه 2020 محمدحسین حسین‌زاده بحرینی در توئیتر خود نوشت: «تست کرونا بنده مثبت شد. الان شکرخدا حالم خوب است و در منزل امور مربوط به مجلس مثل صدور کارت خرید الکترونیک، طرح مالیات از خانه‌های خالی و سایر موارد که در دستور کار مجلس قرار دارد را پیگیری می‌کنم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید