جسد غلامرضا منصوری قاضی ایرانی از رومانی به ایران برگشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع خبری ایران روز چهارشنبه 22 ژوئیه 2020 اعلام کردند که جسد قاضی ایرانی که به رومانی فرار کرده بود و در آنجا کشته شد، به ایران انتقال داده شد.

به گزارش نورنیوز، سایت خبری نزدیک به دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، برخی اخبار دریافت شده از انتقال جسد غلامرضا منصوری قاضی پیشین دستگاه قضایی از رومانی به این کشور طی شب گذشته حکایت دارد..

رسانه‌های ایران از صبح روز چهارشنبه اخباری درباره انتقال جسد منصوری به ایران منتشر کردند اما هنوز مقامات رسمی ایران درباره این خبر اطلاعاتی یا اظهار نظری نکردند.

سایت نور نیوز نوشت :« پلیس رومانی گرچه همراه جسد منصوری 29 صفحه گزارش شرح ماجرا را ارسال کرده اما همچنان از تحویل تصاویر مربوط به دوربین‌های مداربسته هتل محل اقامت مقتول امتناع کرده است».

جسد غلامرضا منصوری، یکی از متهمان پرونده فساد در قوه قضاییه، چند هفته پیش در هتلی در رومانی پیدا شد اما هنوز دلیل مرگ او اعلام نشده است.

در همین برادر قاضی منصوری در مصاحبه‌ای گفته است: «زنده بودن یا مرده بودن برادرم مبهم است.

برادر غلامرضا منصوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که آیا جسد برادرش به کشور بازگشته یا خیر گفته است :«تاکنون چیزی به ما اعلام نکرده‌اند».

او افرود: «پلیس بین‌الملل چند روز پیش تماسی با ما داشتند و قرار شد جلسه‌ای داشته باشیم تا همراه گروهی که از طرف پلیس بین‌الملل برای بررسی موضوع به رومانی می‌رود، ما نیز برویم اما تاکنون هیچ خبری نداریم».

وی با بیان اینکه زنده بودن یا مرده بودن غلامرضا منصوری برای ما مبهم است، گفت: «تاکنون نه تصویر، نه مدرک و نه دی‌ان‌ای در مورد مرگ برادرم به ما ارائه نکرده‌اند».

برادر غلامرضا منصوری عنوان کرد: «آخرین تماس ما با برادرم ظهر روز حادثه بود و نگران امنیت خود بود و سفارت نیز او را پذیرش نکرد».
به گفته پلیس رومانی جسد بی‌جان غلامرضا منصوری، متهم پرونده اکبر طبری در بیرون از هتلی در این کشور پیدا شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید