یک نماینده دیگر در مجلس ایران به کرونا مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع خبری ایران از ابتلای نماینده مشهد در مجلس ایران به بیماری کرونا و قرنطینه منزلی شدن او خبر دادند.کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری برنا، دوشنبه 20 ژوئیه 2020 محمدحسین حسین‌زاده بحرینی در توییتر خود نوشت: «تست کرونا بنده مثبت شد. الان شکرخدا حالم خوب است و در منزل امور مربوط به مجلس مثل صدور کارت خرید الکترونیک، طرح مالیات از خانه‌های خالی و سایر موارد که در دستور کار مجلس قرار دارد را پیگیری می‌کنم».

این در حالی است که به تازگی یک نماینده دیگر مجلس نیز همزمان با اوج‌گیری موج دوم کرونا، به این بیماری مبتلا شد و جانش را از دست داد.

محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس ایران، روز سه شنبه گذشته خبر فوت عیسی جعفری بر اثر کرونا را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس 11 مارس 2020 لیستی از مقامات ایران که بر اثر ابتلا به کرونا بیمار جتن خود را از دست دادند را منتشر کرد.

در این لیست فوت هشت نفر از مسئولان در اثر ابتلا به کرونا تایید شده بود. وضعیت 16 نفر دیگر از آنها نیز «قرنطینه و در حال درمان»، «رویه بهبودی و ترخیص از بیمارستان»، «قرنطینه»، «قرنطینه و رویه بهبودی» و «بستری در بیمارستان» اعلام شده بود.

وزارت بهداشت ایران، امروز اعلام کرد که از دیروز تا امروز و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2414 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در ایران شناسایی شد که 1641 نفر از آنها بستری شدند.

بر اساس این گزارش مجموع بیماران کووید 19 در ایران به 276202 نفر رسید و در طول 24 ساعت گذشته، 217 بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 14405 نفر رسید.

همچنین وضعیت 3583 بیمار کووید 19، بحرانی گزارش شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید