آتش‌سوزی در پاساژی در بازار کفاشان تهران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران جمعه 17 ژوئیه از حریق در یکی از پاساژهای کفاشی در بازار این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: «در ساعت 10:20 صبح امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک پاساژ کفاشی در بازار تهران، محدوده بازار کفاش ها، بازار سید ولی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود.»

ملکی گفت: «بلافاصله 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شد، محل حادثه یک ساختمان سه طبقه با کاربری تولید کفش بوده است که حجم بسیاری از کفش‌ها و مواد اولیه تولید کفش در این ساختمان انبار شده بود. روی پشت بام این ساختمان انباری‌هایی وجود داشت که در یکی از این انباری‌ها که با وسایل نامناسب و ناایمن مانند ایرانیت ساخته شده بود و 150 متر نیز وسعت داشت دچار حریق شده بود.»

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: «این بخش کاملا شعله ور و از آنجا که این انباری روی پشت بام دود حاصل از آن به آسمان متصاعد شده و از فواصل دور نیز قابل مشاهده بود. این دود از طریق دریچه روشنایی ساختمان و رایزرها به بخش‌های پایینی ساختمان نیز سرایت کرده بود. آتش نشانان با حضور به موقع در محل حادثه به سرعت عملیات را آغاز کردند و آتش را تحت کنترل درآوردند.»

به گفته او، در حال حاضر شعله زنی اولیه انجام شده و آتش نشانان در حال لکه گیری و ایمن سازی محل حادثه هستند. او تایید کرد که این حادثه خوشخبتانه مصدومی در پی نداشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید