پیشی گرفتن فراوانی آمار قربانیان کرونا از تصادفات جاده‌ای در ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

خبرگزاری ایرنا درگزارش شنبه 11 ژوئیه خود آورده است که سالانه حدود 15 تا 17 هزار نفر در جاده‌های کشور جان خود را از دست می‌دهند در حالی که از اسفند 98 تا 20 تیر امسال 12 هزارو 447 نفر در کشور بر اثر کرونا جان باخته اند که بیانگر پیشی گرفتن فراوانی مرگ و میر کرونا در این مدت از متوسط حوادث رانندگی است.

همزمان و به گزارش خبرگزاری ایسنا، رئیس هیات مدیره سازمان آرامستان‌های شهرداری اهواز گفت: تعداد موارد دفن اموات توسط این سازمان، پس از شیوع کرونابه افزایش 70 در صدی رسید

به گزارش همین خبرگزاری، رئیس بیمارستان خمینی در تهران نیز خاطرنشان ساخت که تعداد مراجعه‌کنندگان نسبت به 3هفته گذشته، هم‌اکنون بیش از 5 برابر افزایش یافته و بیمارانی که اکنون مراجعه می‌کنند، بدحال ترند و با علایم واقعی‌تری مراجعه می‌کنند.

رئیس بیمارستان سینای تهران نیز با اشاره به افزایش شمار مبتلایان و تغییر وضعیت برخی از استانها به سمت قرمز شدن گفت: «دیگر نمی‌توان کل کشور را قرنطینه و همه جا را مجبور به تعطیلی کرد. البته ایده‌آل این است که دولت ماهی 10میلیون به هر فرد بدهد تا مردم برای کار کردن به بیرون نیایند، اما این قضیه امکان ندارد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم