شهر گچساران پیش از رای‌گیری درباره اعتبارنامه غلامرضا تاج‌گردون متشنج شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پس از انتشار صدها سند درباره فساد غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران و باشت در مجلس ایران، اعتبارنامه علیرغم آغاز به کار مجلس تایید نشده و قرار است روز چهارشنبه 7 ژوئیه 2020 به رای گذاشته شود.

براساس گزارش‌ها فضای شهر گچساران به شدت ملتهب شده و نیروهای امنیتی پرشماری برای کنترل اوضاع شهر به گچساران و روستاهای اطراف رفته‌اند. صبا آذرپیک، روزنامه‌نگار و فعال اجتماعی که نقش اصلی را در افشای فساد تاجگردون داشت، در صفحه توئیترش اعلام کرد که تهدید به مرگ شده است.

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس ایران درباره بررسی اعتبارنامه منتخب گچساران در مجلس گفت: «طبق تصمیم هیئت رئیسه مجلس فردا چهارشنبه (7 ژوئیه 2020) بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون بار دیگر در دستور کار پارلمان قرار خواهد گرفت.»

پایگاه خبری جهان‌نیوز هم گزارش کرد که طی چند روز اخیر غلامرضا تاجگردون با انتشار کلیپ‌ها و اظهاراتی تلاش کرده است که به عدم صداقت و همچنین مفاسد اقتصادی مطرح شده‌ توسط نمایندگان معترض به اعتبارنامه اش پاسخ بدهد. پاسخ‌های که نه تنها قانع کننده نیست بلکه خود محل شبهات بیشتر شده‌اند.

پیش از این هم هر بار موضوع بررسی اعتبارنامه تاجگردون در مجلس شده، فضای شهر گچساران امنیتی شده است. آذرپیک تاجگردون را متهم کرد که این امنیتی‌سازی‌ عمدی و برای تحت تاثیر قرار دادن روند بررسی اعتبارنامه است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید