مقام مسئول ایرانی: قطع اینترنت مردم را ناامید می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

فرزین فردیس، نایب ‌رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران تاکید کرده است قطع کردن اینترنت نه فقط حسن ندارد، بلکه هزینه‌های زیادی به کشور تحمیل می‌شود و عده زیادی از مردم را ناامید می‌کند.

به گزارش ایرنا فردیس که پنجشنبه 2 ژوئیه در چهل و پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های نقد و اندیشه با موضوع «تأثیر کرونا بر کسب‌وکارهای نوپا» سخن می گفت با اشاره به قطعی اینترنت در آبان سال گذشته افزود تمام ارگان ها و نهادهای تصمیم گیر برای دفعات آتی که قرار است چنین تصمیمی گرفته شود بدانند که قطع کردن اینترنت نه فقط حسن ندارد، بلکه هزینه‌های زیادی به کشور تحمیل می‌شود و عده زیادی از مردم را ناامید می‌کند.

فردیس با بیان اینکه هیچ موضوعی در دنیا خیر یا شر مطلق نیست، افزود: هر پدیده‌ای حتماً آسیب دارد اما محروم کردن جامعه از فضایی که اقتصاد دیجیتال را برای ما می‌سازد، پاک کردن صورت‌مسئله است.

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران با تأکید بر این‌که کسانی که در این حوزه کار می‌کنند باید برخی موضوعات را در ذهن داشته باشند، اظهار کرد: «در دوران قرنطینه اسفندماه همین فضای مجازی چقدر به کمک کشور آمد و به کمتر کردن رفت‌وآمدها کمک کرد. مردم به‌جای حضور در بانک‌ها از طریق سیستم‌های پرداخت‌های خرد، اینترنتی کارهای خود را انجام دادند.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید