استاندار هرمزگان: همه تخت‌های بیمارستان‌های بندرعباس از بیماران کرونایی پر شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

فریدون همتی، استاندار هرمزگان ایران شامگاه شنبه 6 ژوئن تایید کرد که تخت‌های آی سی یو بیمارستان‌های بندرعباس به طور کامل از بیماران کرونایی پر شده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، همتی با اشاره به افزایش کرونا در این استان گفت، اگر پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت نشود وضعیت وخیم تر خواهد شد.

Advertisement

به گفته استاندار هرمزگان، درباره شهرستان‌های استان مشکل کمبود تخت آی سی یو وجود ندارد اما در بیمارستان‌های بندر عباس تخت‌ها پر شده اند.

او درباره وضعیت شیوع کرونا در این استان هشدار داده و گفت، علاج شرایط فعلی استان به ویژه بندرعباس تعطیلی نیست بلکه راه علاج تکیه بر رعایت دستورالعمل هاست. او از شهروندان خواست از «ترددهای غیر ضروری اجتناب کنند و خود مراقبتی را با دقت انجام دهند.»

این در حالی است که رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت ایران شنبه 6 ژوئن اعلام کرد که با جان باختن 75 بیمار جدید کووید 19 در ایران، مجموع فوتی‌های این بیماری به 8209 نفر رسید.

کیانوش جهانپور از شناسایی 2269 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 از دیروز تا امروز در ایران خبر داد.

به گفته او، با در نظر گرفتن موارد جدید، مجموع بیماران مبتلا به کووید 19 در ایران، به 169425 نفر رسید.

جهانپور در ادامه افزود: «در طول 24 ساعت گذشته 75 بیمار دیگر مبتلا به کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و از زمان شیوع این بیماری در کشور تاکنون 8209 نفر جان خود را از دست دادند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم