استاندار کرمانشاه با اعلام زنگ خطر کرونا: کرمانشاه در وضعیت هشدار و خطر قرار دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه ایران گفت با اعلام زنگ خطر دوباره کرونا در این استان تاکید کرد، اگر مردم فاصله‌گذاری‌ها و نکات بهداشتی را رعایت نکنند محدودیت‌های شدیدی اعمال خواهد شد.

استاندار کرمانشاه گفت، بر اساس گزارش معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، استان کرمانشاه در وضعیت هشدار و خطر قرار گرفته و عدم رعایت نکات بهداشتی و مراقبت‌های توصیه شده به ویژه در طرح فاصله گذاری هوشمند عامل اصلی این افزایش آمار و تعداد مبتلایان به بیماری کرونا است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، بازوند با اشاره به بستری شدن 217 نفر به دلیل بیماری کرونا در بیمارستان گلستان خاطرنشان ساخت: «براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی آمار مبتلایان به کرونا در استان افزایشی است و با تداوم روند فعلی سلامت مردم در خطر خواهد بود. متأسفانه در دو هفته گذشته به دلیل عدم رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان روندی افزایشی داشته و این موضوع بسیار نگران کننده است.»

بازوند‌ گفت: «با توجه به این شرایط و در صورت تایید ستاد ملی کرونا محدودیت‌های ترددی بیشتری در استان اعمال خواهد شد.»

سخنگوی وزارت بهداشت ایران پنج‌شنبه 28 مه 2020 اعلام کرد که 2258 بیمار جدید کرونا در این کشور شناسایی شده است، او گفت، مجموع مبتلایان کووید 19 در ایران به 143849 نفر و مجموع فوتی‌های این بیماری به 7627 نفر رسید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید