تتلو به بسته شدن پیجش با بیش از 4 میلیون فالوور واکنش نشان داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

تتلو در واکنشی نسبت به بسته شدن پیجش در اینستاگرام که بیش از چهار میلیون و 400 هزار فالوور داشت، از خود دفاع کرد.

امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو، با انتشار ویدیویی در لایو یوتیوب، یکشنبه 26 آوریل 2020، نسبت به بسته شدن پیجش در اینستاگرام اعتراض کرد. او دلیل اصلی مسدود شدن پیجش را «بازدید بالای 3، 4 میلیون» و «4 میلیونی شدن» آن عنوان کرد.

او با انکار اتهام کودک‌آزاری که به او نسبت داده شده گفت: «از چیه من می‌ترسید؟ از این شبکه‌ها نمیشه شکایت کرد؟ اعاده حیثیت کرد؟ از بی بی سی، می بی سی، همشون».

گفتنی است، روز گذشته پیج اینستاگرام تتلو، با 4 میلیون و 400 هزار فالوور، مسدود شد. این اقدام اینستاگرام، پس از انتشار استوری‌هایی با محتوای غیراخلاقی توسط این خواننده که در آن از دختران زیر 18 سال برای به ورود به «حرمسرا» متعلق به او، دعوت می‌کرد، روی داد. کاربران بسیاری تتلو را به دلیل انتشار چنین محتوایی متهم به کودک‌آزاری و پیج او را ریپورت کردند.

یک سخنگوی شرکت فیسبوک که اینستاگرام زیرمجموعه آن است در این باره نوشت: «ایمنی اعضا اولویت اصلی ماست و ما محتوایی که از کودکان بهره‌برداری می‌کند یا آنها را به خطر می‌اندازد را تحمل نمی‌کنیم. ما حساب امیر تتلو را به دلیل نقض سیاست‌های خود از کار انداختیم و او دیگر اجازه حضور در اینستاگرام را نخواهد داشت».

اینستاگرام می‌گوید باز کردن یک حساب تازه بعد از بسته شدن حساب قبلی، خلاف مقررات این شرکت است.

گفتنی است، پیش از این نیز، در 4 اکتبر 2019، صفحه اینستاگرام تتلو به دلیل انتشار «محتوای مستهجن» مسدود شده بود. این صفحه با دو میلیون فالوور و با تیک رسمی (آبی) از دسترس خارج شد.

تتلو در کانال تلگرامی خود با انتشار پیامی تصویری در آن زمان، مدعی شد: «ما فرهنگ‌سازی می‌کنیم کار بدی نمی‌کنم، نمی‌دونم مشکل اینستاگرام با ما چی هست!»

بیشترین بازدید موضوعات مهم