کرونا پس از سپاه ارتش ایران را نیز زیر شلاق خود گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ویروس کرونا، که تمام دنیا برای نبرد با آن بسیج شده اند، همچنان در حال شیوع و دامنه دارتر شدن در ایران و بشکل خاص در میان مقامات و پرسنل امنیتی این کشور می‌باشد.

پس از آنکه سرتیپ رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران، چهارشنبه گذشته، خبر فوت 5 پاسدار در اثر ابتلاء به «کووید 19» را اعلام کرد، عرصه تاخت و تاز کرونا به ارتش، به ویژه نیروی هوایی نیز گسترش یافت.

در این رابطه، غلامرضا شریعتی، استاندار استان خوزستان از ثبت دو مورد ابتلاء در میان پرسنل نیروی هوایی ایران در شهر دزفول، خبر داد.

وی افزود: «براساس گزارش رسانه‌های ایران، شنبه شب 14 مارس، دو نفر مبتلا به کرونا از پرسنل پایگاه چهارم نیروی هوایی ارتش موسوم به پایگاه «وحدتی» در شهر دزفول، شناسایی شدند».

کرونایی در کشور12729

شایان ذکر است، وزارت بهداشت ایران روز شنبه 14 مارس، 97 مورد مرگ و میر جدید ناشی از بیماری پندامیک کرونا را اعلام داشت که آمار رسمی مرگ‌ومیرها در اثر کرونا در ایران را به 611 مورد رسانده که با روند فزاینده تازه‌ای نیز در ثبت موارد کرونایی در کشور همراه است.

کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: «در 24 ساعت گذشته، 1365 مورد جدید ثبت شده است.» که شمار کرونایی‌های ایران را به 12729 مورد رساند».

وی همچنین اضافه کرد که تاکنون بیش از 4300 کرونایی، درمان شده اند.

تهران با شناسایی 247 مورد در روز شنبه 14 مارس، بیشترین شمار کرونایی‌ها را در مقایسه با 155 مورد جدید در اصفهان و 134 مورد در استان البرز، ثبت کرده است.

علاوه بر این، سخنگوی وزارت بهداشت ضمن پیش بینی در خصوص افزایش شمار کرونائی ها، گفت: البته ، شمارکرونائی قطعیت یافته، افزایش خواهد یافت.

قابل توجه است که ایران، رکورد بیشترین شمار مرگ‌ومیر ناشی از ویروس کرونا را بعد از چین دارد که کانون اولیه ظهور این ویروس است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size