بازیکن ایرلندی پرسپولیس تهران در فرودگاه لندن بازداشت شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

روزنامه سان اسکاتلند گزارش کرد که آنتونی استوکز، بازیکن ایرلندی تیم پرسپولیس تهران به محض ورود به فرودگاه گتویک لندن، به خارج از هواپیما اسکورت شد و بازداشت شد.

وبگاه ورزش 3 درباره دلیل بازداشت این بازیکن ایرلندی نوشت که یکی از سخنگوهای پلیس به سان گفته است: «یک فرد 31ساله به دلیل حکم جلبی که برایش صادر شده بود دستگیر شده است.»

یکی از مسافران هواپیمای خطوط هوایی امارات که استوکز سوار بر آن به لندن رفته بود، به روزنامه سان گفت: «در کابین که بودیم شنیدیم که سر و صداهایی راه افتاد. بعد به ما گفته شد که سر جاهای‌مان بنشینیم تا پلیس به مساله یکی از مسافرین هواپیما رسیدگی کند. آنها سپس گفتند که آنتونی استوکز باید چمدان‌هایش را بردارد و به جلوی هواپیما بیاید. بعد پلیس او را از هواپیما پیاده کرد و بعدا من او و پلیس را در کنار تسمه نقاله تحویل چمدانها دیدم.»

هنوز هیچ اطلاعاتی درباره دلیل بازداشت این بازیکن منتشر نشده است، اما رسانه‌های ایران می‌گویند که اتهاماتی که در خصوص تعرض به یک زن به او نسبت داده شده است.

به گزارش ورزش 3 امیر شفیع‌زاده مسئول رسانه‌ای پرسپولیس درباره سرنوشت این بازیکن گفت: «استوکس گفته بود در دبی حضور دارد و از زمان بازی قبلی ما دیگر به تیم ملحق نشده بود... حالا دو هفته است که استوکس به تهران برنگشته. بعد از چند روز هم گفت که به خاطر ویروس کرونا نمی‌تواند بیاید... باتوجه به عدم بازگشت استوکس از دبی و بازداشت او در فرودگاه لندن، پرونده بازگشت این مهاجم بریتانیایی به پرسپولیس را باید تمام شده تلقی کنیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size