ایران... عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع خبری ایران دوشنبه 2 مارس 2020 از مرگ یک مسئول دیگر این کشور بر اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «سید محمد میرمحمدی» عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران صبح امروز (دوشنبه 2 مارس) در بیمارستان مسیح دانشوری بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

براساس این گزارش، مادر سید محمد میرمحمدی نیز در روزهای گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا فوت شده بود.

موارد ابتلاء به ویروس کرونا در میان مقامات ایرانی رو به افزایش است و پس از درگذشت محمدعلی رمضانی، نماینده مجلس، در نتیجه ابتلاء به ویروس کرونا، معصومه آقاپورعلیشاهی، دیگر نماینده مجلس ایران نیزاز موارد ابتلاء به این ویروس گزارش شد.

رسانه‌ها افزودند که نماینده شهر شبستر، روز دوشنبه و سه‌شنبه هفته گذشته، در جلسات مجلس شرکت کرد و علائم این ویروس از روز چهارشنبه گذشته در وی مشاهده شد و صبح روز شنبه 29 فوریه، نتایج آزمایش، قطعیت ابتلای او به کرونا را اثبات کرد.

این در حالی بود که به گفته اسدالله عباسی، سخنگوی پارلمان،پیشتر، 5 تن از نمایندگان از موارد ابتلاء به ویروس کرونا بودند.

سخنگوی مجلس با اشاره به ابتلای پنج نفر از صد نماینده مجلس که تحت آزمایش قرار گرفته اند، از دیگر نمایندگان مجلس خواست، آزمایش مربوط به شناسایی این ویروس خطرناک را بدهند که در شماری از شهرهای ایران، شیوع یافته است؛ آنهم در فضائی از بدبینی نسبت حاکمیت که متهم به سرپوش گذاشتن بر شمار واقعی مبتلایان به ویروس، شده است.

پارلمان پیش از این، جلسات خود را به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در میان نمایندگان مجلس و سایر مقامات، به حالت تعلیق درآورد.

گفتنی است پیشتر، محمود صادقی نماینده اصلاح طلب شهر تهران، ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت و مجتبی ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، اعلام کردند که حامل ویروس کرونا هستند.

همچنین هادی خسرو شاهی، رئیس پیشین دفتر حفاظت منافع ایران در مصر، پس از آلوده شدن به کرونا در قم و قرار گرفتن تحت درمان به مدت چند روز در بیمارستان مسیح دانشوری تهران، روز پنجشنبه گذشته، درگذشت.علاوه بر این، «ایرنا» چند روز پیش گزارش داده بود که معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری ایران در امور زنان، مبتلاء به ویروس کرونا شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید