الهام شیخی فوتسالیست ایرانی با نشر ویدیویی خبر مرگش بر اثر کرونا را تکذیب کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

الهه شیخی فوتسالیست ایرانی جمعه 28 فوریه 2020 با نشر ویدیویی، خبر مرگش بر اثر ویروس کرونا را تکذیب کرد.

در این ویدیو که از سوی «اصفهان سپورت» نشر شده، شیخی تاکید کرد، این اشتباه در رسانه‌های ایرانی به دلیل تشابه اسمی بوجود آمده و زنی که در قم فوت کرده هم‌اسم او بوده است.

منابع خبری ایران روز پنجشنبه 27 فوریه از درگذشت الهام شیخی دختر 23 ساله قمی به دلیل ابتلای به «کرونا ویروس» خبر دادند و از او به عنوان فوتسالیست که سابقه بازی در تیم ملی و تیم‌های سپاهان اصفهان و غیره را داشت یاد کردند.

طی چند روز گذشته خبر مرگ و میر بر اثر «کرونا» رسانه‌ها و اذهان عمومی را درگیر خود کرده است و بسیاری از مردم ایران و جهان را از این موضوع مضطرب نموده است.

آخرین اما تلفات ویروس کرونا در ایران به 26 نفر رسید. رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد؛ آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به 245 نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به 26 نفر رسیده است.

کیانوش جهانپور روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا درباره آخرین آمار ابتلای قطعی و فوت ناشی از ویروس کرونا افزود: از روز گذشته تاکنون با توجه به افزایش آزمایشگاه‌های تشخیص ویروس کرونا، 106 ابتلای قطعی تشخیص داده شده و در این بازه زمانی هفت نفر فوت کرده‌اند. در نتیجه در مجموع 245 نفر ابتلای قطعی و 26 نفر فوت ناشی از ویروس کرونا در کشور داریم.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید