ابتلای شهردار منطقه 13 تهران به کرونا تایید شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پیروز حناچی، شهردار تهران تایید کرد که جواب آزمایش مرتضی رحمان‌زاده، شهردار منطقه 13 تهران آمده و او ابتلا به ویروس کرونا بوده است.

به گزارش منابع خبری، حناچی گفته است، از چهار آزمایشی که برای او انجام شده، سه آزمایش مثبت بوده و ابتلای وی به ویروس کرونا تأیید شده است.

روز گذشته (شنبه 22 فوریه) برخی رسانه‌ها گزارش دادند، شهردار منطقه 13 تهران به ویروس کرونا ابتلا شده است، در حالی که برخی رسانه‌ها از مثبت بودن آزمایش کرونا شهردار منطقه 13 تهران خبر دادند این موضوع توسط مدیر روابط عمومی این سازمان تکذیب شد.

در حالی که مرتضی رحمان‌زاده، شهردار منطقه 13 شهرداری تهران به دلیل بیماری و علائمی مشابه کرونا در بیمارستان بستری شد، روز سه‌شنبه محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران، برای دیدار مردمی منطقه 13 را انتخاب کرد و با برخی از اعضای شورای شهر به این منطقه رفت. در این مراسم شهردار منطقه با ماسک حاضر شده بود.

بر اساس این گزارش، رحمان‌زاده با مراجعه به بیمارستان عرفان سعادت آباد بستری شد و پس از آن، آزمایش کرونا وی را برای بررسی‌های بیشتر به بیمارستان مسیح دانشوری (محل قرنطینه بیماران کرونایی تهران) ارسال کردند.

به گفته شهردار تهران یکی از معاونان شهردار منطقه 15 تهران نیز مشکوک به ابتلا به آنفولانزا است.

گفتنی است بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، وزارت بهداشت ایران اعلام کرد که در روزهای گذشته 735 نفر در ایران با علائم مشکوک به بیماری کرونا بستری شده‌اند. هنوز مشخص نیست که این افراد به آنفولانزای معمولی مبتلا هستند یا اینکه به ویروس کرونا عامل بیماری آنهاست.

با رشد سریع آمار مبتلایان به این ویروس، ایران پس از چین با گسترده‌ترین نرخ ابتلا به ویروس کرونا روبه‌رو شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید