ضد و نقیض درباره مرگ یک نفر در ایران بر اثر کرونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

روزنامه ایران گزارش کرد روز دوشنبه 10 فوریه 2020 یک زن میانسان در تهران به دلیل بیماری مشکوک به کرونا جان باخت ولی این ادعا از سوی وزارت بهداشت ایران تکذیب شد.

روزنامه ایران گزارش کرد ساعت 11:30 دوشنبه 21 بهمن (10 فوریه)، مسئولان یکی از بیمارستان‌های پایتخت در تماس با 110 از مرگ مشکوک زنی 63 ساله خبر دادند. با اعلام این خبر تحقیقات از سوی مأموران کلانتری181 وردآورد آغاز شد. بر اساس بررسی‌های اولیه و طبق اظهارات کادر درمانی این بیمارستان احتمال می‌رود که این زن مبتلا به بیماری کرونا بوده و بر اثر همین بیماری جان باخته است. بدین ترتیب با انتقال جسد وی به پزشکی قانونی تحقیقات با دستور بازپرس آغاز شد.‌

این روزنامه در ادامه نوشت که همزمان با مرگ زنی میانسال در یکی از بیمارستان‌های پایتخت که مشکوک به بیماری کرونا بود، تحقیقات در این باره آغاز شد.

در پی انتشار این خبررئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: «خبر مرگ یک زن میانسال در بیمارستان پایتخت در اثر ویروس کرونا درست نیست، زیرا هیچ علائمی از ویروس کرونا در کشور دیده نشده است.»

به گزارش باشگاه خبرنگاران، کیانوش جهانپور افزود: «تمام افرادی که از کشور چین به ایران آمده اند هم در سلامت کامل به سر می برند. به قاطعیت می توان گفت تاکنون ویروس کرونا در ایران وارد نشده است.»

جهانپور پیش از این گفته بود که تاکنون 7 نفر مشکوک به بیماری کرونا در ایران شناسایی شده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید