ایران... 15 نفر به دلیل شرکت در پارتی مختلط در قم دستگیر شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در یک پارتی مختلط در یکی از روستاهای بخش سلفچگان قم 15 نفر دستگیر و 1500 لیتر مشروبات الکلی کشف شد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری عصر خبر، جمعه 7 فوریه 2020، در یک پارتی مختلط در یکی از روستاهای بخش سلفچگان قم 15 نفر دستگیر و 1500 لیتر مشروبات الکلی کشف شد.

بر اساس این گزارش، پلیس ایران پس از گزارش مردمی به قرارگاه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دادسرای عمومی و انقلاب قم، از این موضوع اطلاع یافت و افراد حاضر در این پارتی را بازداشت کرد.

در محل برگزاری پارتی که یک «خانه باغ» بوده برای تولید و توزیع مشروبات الکلی نیز استفاده می‌شد.

گفتنی است، پلیس در نظام جمهوری اسلامی، همواره با حمله به مهمانی‌ها، جشن‌ها و مراسم خصوصی تعداد بسیاری را بازداشت و تحویل مقام‌های قضایی می‌دهد. سازمان‌های حقوق بشری منتقد، این بازداشت‌ها را تعرض به حریم خصوصی افراد می‌دانند.

این در حالی است که رهبر جمهوری اسلامی این‌گونه رفتارهای شهروندان را در چارچوب «تهاجم فرهنگی» دسته‌بندی می‌کند و همواره درباره گسترش و عادی شدن آن هشدار داده است.

بر اساس نوشته روزنامه کیهان، علی خامنه‌ای تعبير «شبيخون فرهنگی» را استفاده کرده و در این باره گفت: «يک جبهه‌بندی عظيم فرهنگی كه با سياست، صنعت، پول و با انواع و اقسام پشتوانه همراه است، الان مثل يک سيلی راه افتاده كه با ما بجنگد. جنگ هم، جنگ نظامی نيست. بسيج عمومی هم در آنجا هيچ تأثيري ندارد و آثارش هم طوری است كه ما تا به خود بياييم، گرفتار شده‌ايم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید