سناتور کاتون: مردم ایران دلیرند و فریب نمی‌خورند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

تام كاتون سناتور جمهوری‌خواه، از چپ گرایان آمریكا و پوشش رسانه‌ای پر زرق و برق آن‌ها به نفع رژیم قاتل ایران انتقاد كرد. وی همچنین از مردم دلیر ایران که در اعتراض به رژیم به خیابان‌ها ریختند، ستایش کرد.

کاتون در توئیتی در حساب کاربری خود اظهار داشت: «جناح چپ آمریکا، پوشش رسانه‌ای همه جانبه‌ای را به نفع رژیم قاتل ایران تامین کرده و مدعی هستند که تظاهرات گسترده برپا شده از سوی رژیم، بدین معنی است که مردم ایران به عزای سلیمانی نشسته اند و این آمریکا بود که باعث شد ایران به اشتباه ،هواپیمای مسافربری اوکراین را سرنگون سازد.»

Advertisement

وی افزود: «اما مردم دلیر ایران فریب نمی‌خورند. آنها دچار هیچ توهمی درمورد نابکارانی نیستند که زمام حاکمیت ایران را در دست دارند. مردم ایران بار دیگربه امید فردایی بهتر راهی خیابان‌ها شدند.»

کاتون یک کلیپ ویدیویی را نیز به ضمیمه توییت خود از تظاهرات اعتراضی شب گذشته 11 ژانویه در ایران نشر داد.

بر اساس آخرین گزارش‌ها، تظاهرات‌ گسترده‌ای در تهران و بسیاری از شهرهای ایران در اعتراض به اقدام سپاه پاسداران در هدف قرار دادن هواپیمای مسافری اوکراین برپا شد که طی آن ضمن سر داده شدن شعارهای رادیکال علیه مسئولان رژیم به ویژه علی خامنه‌ای رهبر انقلاب، تظاهرکنندگان خواهان کناره‌گیری مسئولان رده بالای رژیم شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید