پلیس ایران: 13 جوان به دلیل شرکت در پارتی شبانه دستگیر شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

فرمانده انتظامی کلاردشت در ایران، شرکت در یک پارتی شبانه را دلیل دستگیری 13 جوان در یکی از روستاهای شرق کلاردشت اعلام کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس، جمعه 8 نوامبر 2019، قاسم عزیزی، فرمانده انتظامی کلاردشت از دستگیری 13 جوان در پارتی شبانه در یکی از روستاهای شرق کلاردشت خبر داد.

به گفته او، شب گذشته با حکم «قاضی کشیک و نیروی انتظامی کلاردشت» شش دختر و هفت پسر اهل تهران که در یکی از روستاهای شرق کلاردشت «پارتی شبانه» برگزار کرده بودند تحویل مقامات قضایی منطقه داده شدند.

عزیزی از همراه داشتن مقدار زیادی مشروبات الکلی به همراه این جوانان خبر داد.

در ایران، خبرهای زیادی در رابطه با مهمانیهایی که در تهران و شهرستان‌ها به صورت مختلط برگزار و با برخورد پلیس و قوه قضاییه مواجه میشوند، منتشر میشود.

بر اساس قوانین ایران، در صورت دستگیری فرد در یک پارتی مختلط شبانه، رویه محاکم و دادسرا بر این است که عمل فرد را مصداق رابطه نامشروع دانسته و حسب ماده 637 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) او را قابل تعقیب و مجازات میدانند.

گفتنی است، طی ماههای اخیر، یک دیپلمات بریتانیایی و یک دیپلمات هلندی در یک پارتی مختلط در تهران بازداشت شدند. این دو دیپلمات پس از تحویل به پلیس امنیت ایران احراز هویت و آزاد شدند. این پارتی با حضور تعدادی نسبتا زیاد و به‌ صورت مختلط در منطقه ولنجک تهران برگزار شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید