نماینده مجلس ایران: عقیم‌سازی با پنبه پوشک بچه از اهداف دشمن است!

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نماینده مجلس ایران، عقیم‌سازی با پنبه ای که در پوشک بچه به کار رفته را از اهداف دشمنان دانست و آن را از فعالیت های عرصه بیوتروریسم برشمرد که کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، سه شنبه 5 نوامبر 2019، مجتبی ذوالنور، در همایش ملی پدافند غیرعامل در سالن‌ همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما گفت: «پنبه‌هایی که با آنها پوشک بچه یا مشابه آن تولید می‌شود را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شوند».

او از تغییر «تاکتیک‌های تهاجم دشمنان» خبر داد که موجب تغییر راهبردها و ابزار آنها شده است.

ذوالنور هدف اصلی دشمنان ایران را «براندازی» دانست و اعلام کرد که آنها هر اقدامی که این بخش از ماموریت آنها را محقق کند، انجام می دهند.
این نماینده مجلس، با بیان اینکه امروز یکی از بسترهای آسیب به جمعیت، عرصه «بیوتروریسم» است گفت: «گاهی دشمنان پنبه‌هایی که با آنها پوشک بچه یا مشابه آن تولید می‌شود را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شوند».

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، فضای مجازی را به یک شمشیر دو لبه تشبیه کرد که «تیغه» آن در دست ایران و «دسته» آن در دست دیگران است.

مقامات ایران، پیوسته از نقشه ها و توطئه های دشمن برای براندازی حکومت خبر می دهند و یکی از روشهای آن را «جنگ نرم» می نامند.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی «جنگ نرم دشمن» را بر پایه‌ «دروغ، تحریف، شایعه، سانسور و بایکوت» توصیف می کند در حالی که به گفته او تاریخ «چهل ‌ساله»‌ نظام حاکم در ایران، لبریز از 《سندهایی》 است که بر 《حقانیت جمهوری اسلامی》 و 《کج‌روی و گمراهی دشمنان》 استوار است.

او هدف اساسی «دشمن» را ترویج «بدبینی و نومیدی» دانست و گفت: «دستمایه‌های امید در کشور بی‌شمار است».

به منظور مقابله با این نوع جنگ، «سازمان پدافند غیرعامل» در ایران تشکیل شد که نهادی حاکمیتی است و در تابعیت ستاد کل نیروهای مسلح اداره می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید