مطهری: منابع خبری «آمدنیوز» باید مشخص شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

علی مطهری، عضو فراکسیون امید مجلس، روز سه‌شنبه 15 اکتبر در مصاحبه‌ای مطبوعاتی خواهان مشخص شدن منابع خبری «روح‌الله زم» شد.

علی مطهری نماینده مجلس در گفت‌وگو با «خبرگزاری فارس» در خصوص دستگیری روح‌الله گفت: «دستگیری رو‌ح‌الله زم کار لازمی بود چرا که کانال آمدنیوز به وحدت ملی آسیب می‌زد.»

او در ادامه افزود: «به نظر من باید مراقب باشند اتفاقاتی مانند اتفاقی که برای مازیار ابراهیمی و همکاران او افتاد در اینجا رخ ندهد.»

عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: «اگر بنا است اعترافاتی از روح‌الله زم بگیرند باید با روش درست انجام شده و آن قضیه دیگر تکرار نشود.»

او در ادامه گفت: «قطعاً باید مشخص شود منابع خبری «زم» چه کسانی و احیاناً چه نهادهایی بودند.»

علی مطهری در پایان افزود:‌ «اخباری که سرشبکه آمدنیوز منتشر می‌کرد نشان می‌داد که از درون نظام اطلاع دارد و این اخبار از درون نهادهای حکومت به آنجا ارسال می‌شود، بنابراین با معرفی منابع اخبار زم، بسیاری از مسائل روشن خواهد شد.»

روز دوشنبه 14 اکتبر 2019 سپاه پاسداران ایران با انتشار بیانه‌ای اعلام کرد روح‌الله زم، بنیانگذار رسانه «آمدنیوز» را در یک «عملیات اطلاعاتی غافگیرانه» دستگیر کرده است.

در بیانیه منتشر شده آمده که وزارت اطلاعات ایران نیز در عملیات دستگیری زم نقش داشته است. این در حالی است که چندی پیش وزیر اطلاعات ایران به همکاری با رسانه آمدنیوز متهم شده بود.

ساعاتی پس از بازداشت بنیانگزار«آمد نیوز» او در یک کلیپ ویدیویی با اظهار پشیمانی از فعالیت‌های خود ظاهر شد.

روح‌الله زم فرزند محمد‌علی زم، یکی از چهره‌های شاخص نظام است که ریاست چند نهاد فرهنگی را بر عهده داشت. روح الله زم هزاران سند محرمانه از اسناد را منتشر کرد که اسرار نظام ایران و فساد و جنگ قدرت درون نهادهای ایران فاش می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید