امام جمعه‌ای زنان ایرانی را در خیابان‌ها به جنیفر، تیلور سوئیفت و میناژ تشبیه کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

امام جمعه اسالم، خیابان های ایران را به جشنواره‌هایی تشبیه کرد که در آنها، زنانی که ظاهر خود را شبیه سلبریتی های آمریکایی می کنند، حضور دارند و این موضوع را مورد انتقاد قرار داد.

او گفت: «در خیابان‌های کشورمان هر روز از این جشنواره‌ها می‌بینیم. صد تا جنیفر می‌بینیم، صد تا تیلور سوئیفت می‌بینیم، صد تا نیکی میناژ می‌بینیم. اینها همه در خیابان مانور می‌دهند. خب چه خبر است اینجا؟!»

بر اساس گزارش اعتمادآنلاین، سه شنبه 8 اکتبر 2019، محمدجواد باقری، امام‌ جمعه اسالم، با بیان اینکه مردم همیشه «روحانیت را در یک هاله و قاب شیشه‌ای می بینند که نمی شود به آن نزدیک شد» این طرزفکر را غلط دانست.

او با اشاره به رواج آسیب اجتماعی «طلاق» در ایران، وقوع آن را از فسخ معامله پراید راحت‌تر عنوان کرد.

به گفته این امام جمعه، مردم در هر اتفاقی، «روحانیت» را مقصر می دانند.

باقری با رد این تقصیر، بیان کرد که «تمام روحانیت به یک شکل عمل نمی‌کنند».

او با تشبیه خیابان‌های ایران به جشنواره‌ها و با انتقاد از وضعیت پوشش و آرایش زنان ایرانی، گفت: «هر روز صد تا جنیفر می‌بینیم، صد تا تیلور سوئیفت می‌بینیم، صد تا نیکی میناژ می‌بینیم. اینها همه در خیابان مانور می‌دهند. خب چه خبر است اینجا؟!».

جنیفر لوپز، تیلور سوئیفت و نیکی میناژ، از خوانندگان، رقصنده‌ها و مدل‌های مشهور آمریکایی هستند که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارند و لباس، آرایش و ظاهر آنها الگوی بسیاری از زنان می شود. گوش دادن به آهنگ های آنها یا تماشای رقصشان از نظر روحانیون در ایران، گناه و حرام است.

جنیفر لوپز
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید