جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا: چرا دختر و پسر در مهدکودک دست همدیگر را می‌گیرند؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با انتقاد از مهدهای کودک تهران که به گفته او به بهانه جشن، موسیقی پخش می‌کنند و دست دختر پنج ساله را در دست پسر می‌گذارند از خانواده‌ها خواست چنین فرهنگی را از خود دور کنند چون «دشمن دین را هدف قرار داده است».

بر اساس گزارش خبرگزاری تسنیم، چهارشنبه 2 اکتبر 2019، حبیب‌الله جان‌نثاری در یادواره شهیدان یگان‌های ویژه نیروی انتظامی در استان لرستان، از پرسش فرزندان و جوانان درباره چرایی مذاکرده نکردن و تحمل سختی خبر داد و اعلام کرد که «هیچ‌ آدم عاقلی برای بار دوم به کسی که یک بار به عهد و پیمان خود پایبند نبوده اعتماد نمی‌کند».

پس از حضور حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل، خبرهایی درباره احتمال مذاکره ایران با آمریکا منتشر شد. اما عباس موسوی، سخنگوی دولت روحانی، پیش از سفر رئیس جمهور ایران به نیویورک هرگونه برنامه ریزی برای انجام مذاکره میان این دو کشور را رد کرد.

ترامپ هم درباره مذاکره با ایران گفت که دوست دارد با ایران توافق کند اما اگر هم نشد مهم نیست.

از سوی دیگر، کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ در گفت‌وگوی تلفنی با امانوئل ماکرون به وی تاکید کرده است که رفع تحریم‌ها علیه ایران به منظور باز شدن باب مذاکره، در دستور کار قرار ندارد.

جان‌نثاری در بخش دیگری از سخنانش گفت: «در مهدهای کودک پایتخت ‌دست دختر پنج ساله را در دست پسر بچه قرار می‌دهند و به بهانه جشن، موسیقی گذاشته و کودکان را وادار به رقص می‌کنند».‌

او خواستار دوری از چنین رفتارهایی شد چون به گفته او «دشمن دین را هدف قرار داده است».

گفتنی است، حبیب‌الله مسعودی فرید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی، پیش از این، ضمن تاکید بر ارائه خدمات آموزشی متناسب با موازین اسلامی و شرعی در مهدهای کودک، از هشدار جدی سازمان بهزیستی به این این نهادهای آموزشی-فرهنگی خبر داد.

او تاکید کرد که چنانچه تخلفاتی در این حوزه صورت بگیرد با آن‌ها برخورد می‌شود و مهد‌ها نمی‌توانند برنامه‌های غیرآموزشی و غیرشرعی برخلاف موازین دینی از جمله رقص در مهد‌های کودک آموزش دهند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی، همچنین تاکید کرد که هیچ یک از مهدها حق برگزاری آهنگ‌های غیرمجاز در مهدها را ندارند و خانواده‌ها در صورت مشاهده چنین تخلفاتی، آنها را گزارش دهند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید