.
.
.

مرد ایرانی که همسرش را وادار به تن‌فروش می‌کرد، کشته شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مردی اهل شهر رودهن در شرق تهران، به دلیل آنکه همسر دومش را با هدف کسب درآمد مجبور به تن‌فروشی می‌کرد، توسط او و یک مرد جوان کشته شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، چهار سال پیش، پس از مفقود شدن مردی 57 ساله ساکن اهل رودهن، دخترش موضوع را به پلیس گزارش کرده و این موضوع سبب متواری شدن شهلا همسر دوم حسن شد. شهلا 4 سال بعد در همدان دستگیر و به قتل همسرش اعتراف کرد.

شهلا درباره انگیزه‌های قتل به پلیس گفت: «من همسر دوم حسن بودم و او من را مجبور به انجام روابط نامشروع می‌کرد تا از این طریق درآمد کسب کند. مدتی بعد با کاظم آشنا شدم، او از من کوچکتر بود، اما من را به خوبی درک می‌کرد و به من قول داد تا از دست حسن نجاتم دهد و با هم نقشه قتل حسن را کشیدیم.»

او همچنین درباره شیوه کشتن همسرش توضیح داد: «در شب حادثه من مقداری قرص خواب‌آور را در یک نوشیدنی مخلوط کرده و به حسن دادم، او پس از خوردن نوشیدنی بیهوش شد، زمانی که از بیهوشی حسن مطمئن شدم، با کاظم تماس گرفته و او به خانه ما آمد و با چاقویی که از آشپزخانه برای کاظم آورده بودم، در حالی که خودم دهان حسن را گرفته بودم کاظم نیز چندین ضربه پیاپی به بدن حسن وارد کرد و او را کشتیم و پس از مرگ در حیاط خانه و بین دو درخت گردو دفن کردیم.»

در حال حاضر «کاظم» به جرم مباشرت در قتل و «شهلا» به جرم معاونت در قتل در زندان بسر می‌روند و پرونده این دو متهم در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران در حال بررسی است.

در سال‌های گذشته، عصر ایران به نقل از حسین علی زاهدی پور کارشناس ارشد جامعه شناسی ،عضو کارگروه زنان و دختران آسیب دیده گزارش کرده بود که «11 درصد روسپیان شهر تهران با اطلاع همسرانشان دست به روسپیگری می‌زنند. این آمار نشان می‌دهد که نه تنها به مساله بیکاری زنان بلکه به بیکاری مردان و پیامدهای آن نیز باید توجه بیشتری شود.»

محمدرضا زیبایی نژاد مسئول مرکز مطالعات و تحقیقات زنان حوزه علمیه قم نیز گفته بود، بر اساس بررسی که سال 94 انجام شد یک سوم پسران و 27 درصد دختران دانش‌آموز تجربه رابطه جنسی دارند.