.
.
.

علم الهدی: عاقبت جفتک زدن و دست در دست دخترها داشتن اعتیاد است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

خطیب نماز جمعه مشهد، با انتقاد از برخی تفریحات رایج بین جوانان، عاقبت «دست در دست دخترها داشتن و حضور در مجالس لهو و لعب» را «اعتیاد و مواد مخدر و رفتن به بیرون از کانون عفت» دانست.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایلنا، جمعه 11 مرداد 1398، احمد علم الهدی، تشکیل خانواده را باعث ایجاد شور و هیجان در یک جوان دانست و به گفته او «جفتک زدن و خوش گذرانی کردن و لذت نفسانی» نباید بین جوانان توسعه پیدا کند، زیرا آخر «عیاشی کردن‌ها و دست در دست دخترها داشتن و حضور در مجالس لهو و لعب» سرنوشتی به جز اعتیاد و مواد مخدر و رفتن به بیرون از کانون عفت ندارد.

علم الهدی، از حضور 32 ملیون زائر داخلی و خارجی در مشهد طی یک سال خبر داد که طی آن بهترین بازار برای سودجویی، پول پرستی و درآمدهای نامشروع جریان‌های قدرت و ثروت ایجاد می شود.

او هدف این افراد را رونق تولید دانست تا بازار عیاشی را به عنوان قطب گردشگری راه بیندازند.

احمد علم الهدی امام جمعه مشهد، به اظهارنظرهای جنجالی مشهور است، او از مخالفان سرسخت برگزاری کنسرت در شهر مشهد است.

علم الهدی بر ممنوعیت برگزاری کنسرت های موسیقی در استان خراسان تاکید و از کسانی که خواهان برگزاری کنسرت‌ های موسیقی در این استان هستند خواست تا جای دیگری را برای زندگی انتخاب کنند.

بر اساس گزارش سایت انتخاب، علم الهدی در یکی از خطبه های نماز جمعه مشهد، در این باره گفت: «کنار گنبد امام رضا نمی‌ شود کنسرت برگزار شود این خلاف حیثیت و هویت این شهر است تو کنسرت می‌خواهی مشهدی نباش، برو یک شهر دیگر زندگی کن.. اگر یک آدمی می‌خواهد در یک شهری زندگی کند، در عیاشی‌ هایش آزاد باشد، در عملیات فرهنگی‌ اش آزاد باشد در تفریح و خوش‌ گذرانی‌ اش آزاد باشد، چرا یک شهر زیارتی را انتخاب کرده؟ این شهر را انتخاب کرده که زوار این شهر را بچاپد و همین‌ جا عیاشی کند؟»