برادر میترا استاد مطهری را تهدید به شکایت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

مسعود استاد به یادداشت اخیر علی مطهری که میترا استاد را یک پرستو (عامل دستگاه‌های اطلاعاتی) توصیف کرده بود واکنش نشان داد و این نماینده مجلس را در صورت عدم عذرخواهی تهدید به شکایت کرد.

مسعود استاد برادر میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران که به تازگی در جریان قتل کشته شد، در صفحه اینستاگرام خود، دوشنبه 20 خرداد 1398 (10 ژوئن 2019) خطاب به علی مطهری، نایب‌رئیس مجلس ایران، با انتشار تصویری از عقدنامه خواهر خود، نسبت به اظهارنظر این نماینده مجلس درباره پرستو (عامل دستگاه‌های اطلاعاتی) بودن خواهرش به شدت انتقاد کرد. مسعود استاد پیش‌تر هم با انتشار تصاویری از میترا استاد، حرف از انتقام زده و اعلام کرده بود انتقام خون خواهرش را خواهد گرفت.

چند روز پیش، علی مطهری در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به قتل همسر نجفی از نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار سابق توسط صداوسیما انتقاد و درباره پرستو (عامل دستگاه‌های اطلاعاتی) بودن مقتول سخن گفته بود.

مسعود استاد در صفحه اینستاگرام خود خطاب به علی مطهری نوشت: «خطاب به جناب آقای مطهری وکیل و نماینده عزیزم، همسر شرعی با عقد دائم پرستو نیست!!!!!!»

او در ادامه از مطهری خواست تا پرستو بودن میترا را ثابت کند و این پرسش کنایی را مطرح کرده که چرا در قامت نماینده مجلس با ابزاری که در اختیارش بود مانند طرح سوال یا استیضاح، اقدام به آگاه سازی دختران نکرده تا در دام قرار نگیرند.

مسعود استاد، خطاب به مطهری اعلام کرده که فرصت سه روزه به این نماینده مجلس می دهد تا نسبت به موضع گیری که کرده عذرخواهی کند، در غیر اینصورت به وکالت از اولیاء دم، به جرم افتراء از او شکایت می‌کند.

افزون بر این، مسعود استاد در مصاحبه با روزنامه جام جم، درباره سابقه عقد موقت نجفی با زنان دیگر و خرید خودرو برای آنان پرده برداشت.

مسعود استاد این گفته‌ها را پس از آن مطرح کرد که یکی از وکلای نجفی مدعی شده میترا استاد مهدور الدم است و به پیامبر اسلام اعتقادی ندارد که این موضوع از سوی برادر او تکذب شد و از تصمیم به شکایت علیه این وکیل خبر داد.

برادر میترا استاد به تهدید‌های خواهرش از سوی نجفی نیز اشاره و بیان کرد: «بعد از مرگ خواهرم، از طریق خواهر دیگرم متوجه شدم که نجفی چند بار در جریان درگیری که با میترا داشته با سلاحی که در خانه بوده او را به مرگ تهدید کرده بود. حتی او را کتک زده بود که مدارک پزشکی‌اش موجود است».

گفتنی است، محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران متهم است هفتم خرداد امسال همسردوم خود به نام میترا استاد را در جریان درگیری و اختلاف خانوادگی در طبقه هفتم برج آرمیتا در محله سعادت‌آباد تهران با شلیک گلوله به قتل رساند. نجفی ده ساعت بعد از قتل خود را تسلیم پلیس کرد و به کشتن همسر دومش به‌ خاطر اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید