کشته شدن 2 کودک در تیراندازی پلیس به سمت یک خودرو در استان مرکزی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های ایرانی حکایت از آن دارد که شامگاه چهارشنبه 5 ژوئن، کودک در شلیک پلیس به سمت یک خودرو در شهر کمیجان استان مرکزی کشته شدند.

به گزارش سایت عصر ایران، پلیس اعلام کرده که این خودرو متعلق به دزدان سیم برق بوده و پلیس در تعقیب این دزدها، مجبور به تیراندازی شده بود.

بنا بر این گزارش، پلیس همچنین تاکید کرده که مامورانش قبل از تیراندازی، متوجه حضور دو کودک در خودرو نبودند.

هنوز گزارشی از سوی مراکز نظارتی درباره این حادثه منتشر نشده است.

خبرگزاری دولتی ایران (ایرنا) هم گزارش داده که مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اعلام کرده است: «ساعت 23 شامگاه چهارشنبه در پی اعلام گزارش از سرقت سیم برق در یکی از روستاهای شهرستان فراهان و متواری شدن سارقان به سمت شهرستان کمیجان تمهیدات اجرایی پلیس در کوتاه‌ترین زمان برای متوقف کردن خودرو سارقان آغاز شد».

در این گزارش آمده است: «با شناسایی خودروی سارقان مأموران انتظامی به سرعت به تعقیب سارقان پرداختند اما این سارق‌ها بدون توجه به هشدار و علائم بازدارنده با حرکاتی مخاطره آمیز و تیراندازی به سمت مأموران انتظامی و اهالی از چند ایست و بازرسی عبور کردند».

در بخشی از این گزارش آمده است: «ماموران انتظامی که با شلیک تیرهای هوایی موفق به متوقف کردن خودرو نشدند، به ناچار با رعایت قانون به کارگیری سلاح و تیراندازی به سمت خودرومتخلفان شلیک کردند تا آنان را مجبور به توقف کنند. در این عملیات با توجه به تاریکی هوا و مشخص نبودن داخل خودرو 2 فرزند اعضای این باند سرقت خانوادگی مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و جان خود را از دست دادند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید