.
.
.

همسر اول نجفی: او را عاشقانه دوست دارم.. میترا ما را تهدید به اسیدپاشی می‌کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سرور تابشیان همسر اول محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران که سه‌شنبه 28 مه میترا استاد همسر دوم خود را کشته می‌گوید «عاشقانه» نجفی را دوست دارد.

به گزارش خبرگزاری رکنا، تابشیان با تاکید بر این‎که از نجفی جدا نشده و هنوز هم عاشقانه شوهرش را دوست دارد گفت: «من و همسرم 42 سال با هم زندگی کرده‌ایم و هیچ مردی به مودبی ایشان ندیده‌ام».

او ادامه داد: «شوهرم همیشه به من احترام می‌گذاشت، حتی برای سوار شدن به آسانسور ابتدا با احترام کناری می‌ایستاد تا من داخل بروم و بعد خودش همراهم می‌آمد».

شوهرم ناگهان عوض شد

سرور تابشیان ادامه داد: «شوهرم ناگهان عوض شد، باور ندارم این اتفاق افتاده باشد. آرام‌تر از شوهرم کسی را سراغ ندارم. او از وقتی با میترا استاد ازدواج کرد دیگر مرد سابق نبود. دیگر اجازه نداشت به من و دخترش سر بزند، تحت فشار بود، حتی یک بار گفت شاید برای خلاصی از رفتارهای میترا مجبور به طلاق بشویم اما دلش به این کار نبود».

او ادامه داد: «میترا بارها شوهرم را تهدید کرده بود به ما که خانواده‌اش هستیم اسید بپاشد و ضربه بزند و شوهرم برای اینکه ما در امان باشیم و حساسیتی وجود نداشته باشد، رابطه‌مان را قطع کرده بود».

نامه‌های نجفی به دخترش

سرور تابشیان در بخشی از سخنانش گفت: «در نامه‌هایی که به دخترم داده، نوشته که مراقب مادرت باش. او مرد خوبی است و می‌دانم الان تحت چه فشار عصبی‌ای است. میترا یکسال فقط شوهرم را تهدید می‌کرد، هنوز دلیلش را نمی‌دانم اما از وضعیت شوهرم خیلی نگرانم. او حقش این نبود، مردی بزرگ و بااخلاق که ناگهان عوض شد و به خودش لطمه بزرگی زد».

میترا استاد سه‌شنبه در خانه‌اش در سعادت آباد تهران به ضرب گلوله کشته شد. نجفی به قتل همسر دومش اعتراف کرده و چهارشنبه هم با لباس زندان در دادسرا حضور یافت.