قاتل طلبه همدانی توسط نیروهای پلیس کشته شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بخشعلی کامرانی صالح فرمانده پلیس همدان، از کشته شدن قاتل طلبه همدانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای جمهوری اسلامی، کامرانی صالح گفت بهروز حاجیلو که شنبه 27 آوریل یک طلبه را به قتل رسانده بود، در جریان درگیری با ماموران پلیس کشته شد.

او افزود در جریان این درگیری، دو تن از ماموران پلیس زخمی شدند.

رئیس پلیس همدان، قاتل طلبه همدانی را «مجرم دارای سوابق کیفری» توصیف کرد.

ماجراق قتل و شناسایی قاتل

روز شنبه یک طلبه در حوالی مدرسه آخوند همدان توسط فردی ناشناس مورد سو قصد قرار گرفت که به گفته شاهدان عینی این طلبه به ضرب گلوله کشته شده است.

اما پیش از اعلام ماجرا از سوی پلیس، بهروز حاجیلو در صفحه اینستاگرام خود نوشت که به یک «آخوند شلیک» و او کشته است.
به فاصله کوتاهی پس از انتشار این موضوع، پلیس همدان نیز خبر قتل یک طلبه به نام مصطفی قاسمی را تائید کرد و گفت که خودرو ضاربان شناسایی شده است.

بخشعلی کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان همدان در این باره گفت: «یک خودروی سواری 206، ناگهان در خیابان متوقف می‌شود و هنگام عبور این طلبه، یکی از سرنشینان خودرو پیاده شده و با شلیک دو گلوله به سوی این طلبه، باعث مرگ وی می‌شود».

کامرانی صالح با بیان اینکه ضارب پس از به قتل رساندن این طلبه از محل حادثه متواری شده است، گفت: «در حال حاضر ضارب شناسایی نشده و پلیس برای یافتن متهم و انگیزه او در حال تحقیق و بررسی است».

این طلبه امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به عنوان مسئول کتابخانه فعالیت می‌کرد.
ساعاتی بعد خبرگزاری فارس گزارش داد که بخشعلی کامرانی صالح ، از شناسایی ضارب مسلح خبر داد و اظهار کرد: «فرد ضارب پس از پیاده شدن از سواری پژو 206 با اسلحه کلاشنیکف به سمت این طلبه که از حوزه علمیه خارج شده بود، تیراندازی کرد و متواری شد».

وی با بیان اینکه ضارب از روی اطلاعات پلاک خودرو شناسایی شده است و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد، گفت: «البته قاتل در اینستاگرام خود اعتراف به قتل این طلبه کرده است».

وی افزود: «خودرویی هم که قاتل از آن استفاده کرده، متعلق به خودش بوده است».

خبرگزاری مهر، همچنین گزارش داد که توکل حیدری، رئیس کل دادگستری استان همدان از رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به این پرونده خبر داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید