وکیل دادگستری ایرانی درگیر پرونده‌های فساد به ضرب گلوله کشته شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک وکیل دادگستری در ایران که درگیر پرونده‌های فساد مالی بود و از او به عنوان یک «وکیل بانفوذ» یاد شده بود، روز پنج‌شنبه 25 آوریل 2019 در منطقه کامرانیه تهران، به همراه زنی که گفته شده همسر اوست، به ضرب گلوله کشته شد.

رسانه‌های ایران روز پنج‌شنبه از کشته شدن فردی 41 ساله به نام حمید حاجیان خبر دادند که پیش از این نامش در پرونده فساد بانک سرمایه و دادگاه حسین‌ هدایتی‌، تاجر ثروتمند ایرانی، مطرح شده بود.

حسین هدایتی در جریان دادگاه گفته بود: «به سراغ حمید حاجیان که یک وکیل با نفوذ است و 50 میلیارد تومان پول بنده را خورده و برده است بروید. حاجیان به من گفت اگر اسمش را در دادگاه ببرم از من شکایت می‌کند.»

با این حال وکیل هدایتی ارتباط موکلش با قتل حمید حاجیان را رد کرد.

شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران نیز با تایید این خبر گفت: «شب گذشته در ساعت 22:30 وقوع یک فقره تیراندازی در خیابان کامرانیه به بازپرس ویژه قتل اطلاع داده شد. پلیس تهران گفته که دوربین‌های مدار بسته محل حادثه از کار افتاده و تصویری از صحنه جرم ثبت نکرده‌اند.»

پس از حضور ماموران کلانتری 123 نیاوران در پارکینگ ساختمان مشخص شد که مرد 41 ساله از ناحیه سر، کمر و ران مورد اصابت گلوله قرار گرفته است و ده‌ها پوکه گلوله از محل حادثه کشف شد. گفته می‌شود زن 25 ساله‌ای که به همراه حاجیان کشته شده، همسر اوست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید